+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: palio 1.2 8v

palio 1.2 8v

aracım 2005 model palio 1.2 8v. lpg sistemi taktırmak istiyorum. acaba her hangi bir sorun oluşturur mu aracımda? bir de şehir içinde hesaplarıma göre 25-26 kuruş benzin tüketiyor. lpg'den sonra ne kadar tüketirim. şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: palio 1.2 8v

Bir sorun oluşturmaz,lpg tüketiminiz ayni şartlarda benzinden litre olarak max.%20 daha fazla olur.Saygılar

peki ankarada her hangi bir bayinize brc lpg sistemi taktırdıktan sonra bir problem olduğunda türkiyenin her hangi bir bayinize gitsem garanti kapsamı içerisinde servis alabilir miyim?

Evet alırsınız,montaj sonrası bayimiz tarafınıza internet ortamında düzenlenmiş 2A Müh. Logolu garanti belgesi sunacak,bu işlemden sonra bütün bayilerimiz araç plakası bilgileri ile garanti kayıtlarınıza ulaşabilecek ve hizmet alabileceksiniz.Saygılar

Aracıma BRC marka LPG sistemi taktırmaya karar verdim. Ankarada hangi servisinizi önerirsiniz. Daha önce benim aracıma (Palio 1.2 8v 2005 model) montaj yapmış bir servis olması tercihimdir. Teşekkür ederim.

Yönlendirme yapmıyoruz,referans araçlar ve diğer konularda yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.İlgili link den size uygun bayimizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Ankara Mavi Denizler'de geçen hafta başında aracıma MY10 sistem BRC taktırdım. Şimdilik aracımda hiç bir sorun hatta o kadar ki araç LPG ile gittiğinde bile ben aracın LPG ile gittiği konusunda şühheye düştüm. benzin ile LPG arasında bir fark göremedim şimdilik umarım böyle devam eder.

hangi LPG istayonundan gaz alınmasını tavsiye edersiniz?

Yurt çapında istasyon ağı olan bilindik markaları tercih etmenizi tavsiye ederiz.Saygılar

teşekkürler

2003 Model 1.2 8v palio aracım var. İsmi lazım olmayan bir yerden LPG taktırdım. Bu araca normal olur dediler o yüzden sırasız taktırdım. Sonra araç rölantide mi birşey var düşmüyor falan dediler boğazı tamiciye göstereceksin dediler tamirci boğazda bir geniş bir dar yer var orayı tıkadı. Aracın orjinalliği falan mahvoldu. Şimdi sorularım şunlar bu araca sıralı mı takılmalıydı. Sıralı takılıncada boğaz falan tıkanacak mı?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler