+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fazla yakiyor

2 ay once brc marka tup taktirdim.ancak su anicin pek memnun degilim cunku benzinde 160bin yakiyodu gazda 130 bin pek bir fark yok.en yuzde 40 tasarruf saglarsin dediler.nerdeee usta yeni program atamiyor arabama

2006 mode fiat grande punto 8000 km de brc sc24 sirali lpg taktirdim.benzinde uzun yolda ortalama 5.8 litre benzin yakiyor.

Sn. Cantekin,
    Malatya da montaj yaptirdiniz. Servisten aldigimiz bilgiye gore su anda Izmir desiniz. Izmir bayilerimizden herhangi birine ugrayip 4 gaz analiz cihazina baglatip kontrollarinizi ve ayarlarinizi yaptirin.

Ayrica ayni konuda yeni bir baslik acmissiniz. yazilanlari buraya alip, diger konuyu sildik.

--------------------------------------------
    sayin kadir orucu cevaplarsaniz sevinirim

Tarih: 08/09/2006

Konuyu Acan: cantekin
    Konu Basligi: sayin kadir orucu cevaplarsaniz sevinirim
    Gonderilme Tarihi: 07/09/2006 20:22:36
    Konu Icerigi:

yaklasik 2 ay once 2006 model fiat grande punto marka aracima malatyada brc sc 24 marka lpg taktirdim.accak arabam yeni program almiyor kabul etmiyor.neden acaba bir turlu anlayamadim.benzinde arabam 160 bin yakiyor gazda ise 130 bin uzun yolda arada pek bir fark yok bu normal mi?  tesekkurler

Yanitlayan: admin
    Tarih: 07/09/2006 23:16:03
    Program kabul etmiyor diye bir sey olamaz. Program olmadan arac nasil gazda calisir?
    Baska bir program mi yapistirildi. Boyle bir sey yapildiysa kesinlikle kabul etmedigimiz bir uygulama.
    Hangi serviste donusum yapildi. Bize email gonderin.

Yanitlayan: cantekin
    Tarih: 07/09/2006 23:34:15
    MALATYA  GUVEN OTO

Tarih: 07/09/2006 23:40:28
    NORMALDE ISTEDIGIN ZAMAN YENI PROGM ALMASI GEREKMIYO MU?ACABA YENIDEN GOTURSEM PROGRAM YUKLENIR MI? OZAMAN DAHA AZ YAKAR MI?

Tarih: 08/09/2006 00:35:46
    en azindan sunu ogrene bilirmiyim bu sorun cozulur mU? YENI PROGRAM YUKLENIR MI? boyle kalirsa araca zarari var mI? tesekkurler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler