+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stop ve Rolanti Düşmesi ve Aşırı Tüketim

Stop ve Rolanti Düşmesi ve Aşırı Tüketim

Opel Astra 1,6 Twinport aracıma brc squent fast modeli taktırdım. Yaklaşık üç yıl oldu taktırdığımdan buyana sürekli stop etme ve rolanti düşmesi sorunu yaşıyorum. Gazı taktırdığım (Hizmet Otogaz-Ankara) ustaya her gittiğimde yeni program yükleyip gönderdiler. Hatta iki kerede Mavi Denizlere gittim orasıda bilgisayardan baktı arıza göremeyince program yükleyip gönderdiler. Araştırmalar sonucu buharlaştırıcının arzalı olduğu tespiti sonucu farklı bir markanın buharlaştırıcısını taktılar sorun kısmen azaldı (sabahları ilk gaza geçtiğinde yine stop ediyor ama öncesine bakarsan buna razıyız) anak bu seferde gaza çok geç geçmeye başladı. Öyleki depoyu doldurduğumda (33 lt) aldığım 30 tl.lik benzin ile aynı anda gazda bitiyor. acaba ne yapmam, sorunu çözmek için nereye gitmem gerekir.

Cevap: Stop ve Rolanti Düşmesi ve Aşırı Tüketim

Fast modelini firmamız hiç ithal etmemişdir ve garanti vermiyoruz yetkili bayilerimizden ücret karşılığı hizmet alabilirsiniz.Aracınızın öncelikle ayarlarınız,manifolt lpg giriş yereleri ve lpg enjektörleri kontrol edilecek

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler