+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: broadway 1.4İ lpg dönüşümü

broadway 1.4İ lpg dönüşümü

26.10.2010 tarihinde broadway 1.4İ lpg dönüşümü yaptırdım.Emülatör takılmadı o kadar ısrarlı sorularıma rağmen emülatörü neden takmadıkları açıklamadılar en son yeni çıkan düğmeler emülatörlü açıklaması yapıp lafı kestirip attılar.
    Şimdi size sormak istiyorum ilk defa lpg takılan ve tek nokta enjeksiyonlu arabalara lpg takılırken emülatör takılması gerekirmi, geerekmez mi?

Cevap: broadway 1.4İ lpg dönüşümü

Tek noktadan enjeksiyonlu araçlara Elegant modelimizi uyguluyoruz ve ilgili modelin anahtarının özelliğinden dolayı emülatör kullanmaya gerek yoktur.Bilginize saygılar

bildiğim kadar tek nokta enjeksiyonlu arabalarda ilk çalışma benzinle daha sonra devir saatinin ayar durumuna göre gaza geçmesidir. herkes böyle olduğunu söylüyor
    Şimdi benim arabam sadece ilk marş anında benzin gösteriyor çalışır çalışmaz yeşile yani gaza geçiyor. Böyle olması normal midir yoksa anormallikmi varmı anlamadım Çünkü servisdeki elemanlar bağlayamadı en son elektirkçiye gittik o bağladı
    siz ne dersiniz

Anahtar lpg konumunda ise direkt lpg'de benzin konumunda ise hep benzinde ve anahtar ortada ise ilk çalışma benzinde motor deviri 2500 ve üzerini gördüğü zaman lpg'ye geçiş yapar gerekirse anahtar üzerinde bulunan port vasıtası ile geçiş deviri yükseltilebilir.Kullandığınız sistem bu şartları sağlamıyor ise montaj yapan firmaya durumu iletiniz.Saygılar

ayrıyeten yapmış olduğunuz bu bilgilendirmeden dolayı teşekkürler yoksa arabada bi anormallikmi var diye düşünüyordum.
    şimdi vermiş olduğunuz bilgilere göre anahtar konumu ortada iken çalıştırdım herşey normal gibi
    tekrar teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler