+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tempra 1.6 ie slx oto gaz sorunu

Unhappy tempra 1.6 ie slx oto gaz sorunu

selam ustam ben elazıgda oturuyorum bana ait 1999 model tempra 1.6 ie slx aracım araçta sıralı sistem tüp takılı. atiker marka ben taktırmadım daha önceden takılmış. araç çok fazla yakıyor. km de 400 kuruş yakıyor. ustasına götürdüm makina ile baktı bütün ayarları tamam dedi. tekrar denedim aynısını yakıyor tavsiyeniz ne olabilir.usta yetkili servis ustası herşeyi tamam bir sıkıntı gözükmüyo makinada diyor. hava filtresini yagını bujisini değiştirdim neden fazla yakıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: tempra 1.6 ie slx oto gaz sorunu

Aracınızın benzin tüketimi ile kıyaslama yapmanız daha doğru olur.Ayni şartlarda litre olarak benzinden %20 den daha fazla lpg tüketmemeniz gerekiyor.100 km de 20 litre gibi bir tüketiminiz görünüyor.Bu kadar fazla bir yakıt ile aracınız düzensiz çalışması gerekir.Öncelikle ayarlarınızın tam olduğunu kabul edersek lpg kaçağı,ölçüm sitilinizin ve aldığınız lpg istasyonu durumlarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

kanımı emdi bu tempra yardımmmm .....selam ustam elazığ daki atiker yetkili servisine götürdüm aracı. aracımın km de 400 tl yaktıgını ve çekişinin kötü oldugunu söyledim. bilgisayarla sisstemi kontrol ettiler her hangi bir sorunun olmadıgını söylediler,. biraz muabbeti artırınca ustalar bana tempra enjeksiyonlu araçların sıralı sistem de iyi sonuç vermediği problem yaşandıgını, kendileriinin tempra araçlara sıralı sistem takmadıklarını söylediler. düz sistemle değiştirmemi söylediler. sizce dogrumudur tempra enjeksiyonlu araçlara sıralı sistem tüp takıldıgında sorunlar yaşanıyormu, düz sistem takmalıyım, bilgilendirirsen sevinirim.

İlgili araçlar yarı sıralı sisteme sahip yetkili servislerimiz ilgili araçlara sıralı sistem uygulamaktadır.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler