+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: psa modül detaylı bilgi

psa modül detaylı bilgi

2a yetkililerine sesleniyorum bu psa modül hakkında lütfen biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz kısa kısa geçmeyin lütfen aabam 2004 megane 2 dinamic benzin göstergesi sürekli azalıyor psa modülü mutlaka taktırmalımıyım?göstergenin düşmesi içindeki benzini tüketiyor anlamına geliyormu yoksa endişe edecek bişey yok sıkıntı göstergede içinde benzin varmı çoğu kişinin olduğu gibi benim de kafama takılıyo bu durum rahatsız etti baya beni son olarak psa modül fiyatı anlaştığımız fiyat içinde olması gerekmezmi lütfen detaylı bilgi veriniz

Cevap: psa modül detaylı bilgi

Aracınıza PSA modülü takılması gerekiyor, aracı her çalıştırdığınız da göstergeyi resetleyecektir.Göstergenin düşmesi benzin tükettiğiniz anlamına gelmez,modül kit maliyetine dahil değilidir.

brc yetkili servisine giitim fakat bana röle takılması gerekiyor dedi.takılacak röle benzin pompasını durduracakmış.röle ile bahsettiğiniz psa modül aynı şeyler mi?aracı test pdunda çalıştırınca benzin ibresi eski yerine geliyor fakat uzun yolda (1000-2000)km desık sık test modu mu yapmam gerekecek sık sık yaparsam arabaya zarar verirmiyim cevap için sağolun

Ayni şey değil PSA modülü aracı her çalıştırdığınız da şamandıradan kontrol ünitesine giden benzin seviye bilgisinin resetlenmesini saglıyor.Benzin pompasının durdurulmasını önermiyoruz.Test modunun araca zarar verip vermeyeceği konusunda bir şey söyleyemiyoruz.Saygılar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni şey değil PSA modülü aracı her çalıştırdığınız da şamandıradan kontrol ünitesine giden benzin seviye bilgisinin resetlenmesini saglıyor.Benzin pompasının durdurulmasını önermiyoruz.Test modunun araca zarar verip vermeyeceği konusunda bir şey söyleyemiyoruz.Saygılar

merhaba clio2 1.2. 16 v aracımda psa modül var ama bazen ilk çalıştırmada pompada 5 çentik gösteriyor kontak kapatıp yeniden çalıştırdığımda bu sefer 2 çentik gösteriyor gerçekden depoda ne kadar benzin olduğunu anlayamıyorum sorun neden kaynaklanıyor?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler