+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: palio sporting

palio sporting

selamlar aralık ayında aracıma lpg taktırmak istiyorum bilindiği gibi palio sporting 1.6 16 valf 120 beygirlik üstten çift egzantirkli motoru var bu araca göre BRC nin farklı bir kiti varmıdır yoksa diğer 1.6 motorlarınkinden mi takılıyor, bir sorum daha olucak malum lpg den önce bakım yaptıracağım buji değişikliği için bosh un lpg bujilerini kullananlar çok öneriyor benim araçta nasıl olur yani işe yaraya bilirmi standart olarak çift tırnaklı buji var üzerinde bu sorularıma yanıt alabilirsem içim rahatlıyacağım.

Cevap: palio sporting

Aracınıza standart MY-10 kitimiz kullanılacak.Aracınızın motor koduna uygun güvenilir markaların lpg bujilerini kullanabilirsiniz.Saygılar
    http://www.bora-oto.com/index.php

Teşşekkür ederim aralk ayında görüşmek dileğiyle.

03 aralık sabahı bostancı 2a-brc ye telefon ederek lpg montajı yaptırmak istediğimi aracımın marka ve modelini ve motor özelliğini söyledim onlarda buyrun gelin halledlim dediler bende bostancıya gittim aracımı gösterdim adını bilmediğim bir usta bunlar sport lpg olmaz sorun çıkar dedi ve kestirip attı, istersen montaj yaparız ama sorun çıkar karışmam sonra gibilerden bişeyler anlattı doğru dürüst bakmadı bile, fazlada istekli görünmüyordu beni başından savdı, madem bu arabaya lpg takamıyorsunuz neden gelin montaj yapalım diyorsunuz hem forumda hemde telefonla aracın motorunun özelliklerini söylememe rağmen beni servise kadar çağırıp geri gönderiyorsunuz, ayrıca düzinelerce arkadaşım var aynı arabaya sahip lpg kullanıyorlar onlarda çeşitli sistemler kullanıyorlar bunların arasında brc de var, 1.6 motor araca lpg takılamazsa markanın bi önemi kalmıyor bence ki ben markaya güvenerek büyük beklentiyle gittim aracımın bakımlarını yaptırdım hatta lpg için özel buji bile aldım fakat büyük hayal kırıklığına uğradım daha ciddi bir ilgi beklerdim. İyi çalışmalar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler