+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Opet Hala Katkılı Mı? (sürekli kullananlar sorun yaşadı mı)

Opet Hala Katkılı Mı? (sürekli kullananlar sorun yaşadı mı)

arkadaşlar aracıma brc marka sıralı sistem kit taktırdım. ilk depomda yarısı bp yarısı opetten doldurdum (68tl ye)gazı ve 280kmde lpg bitti (96 corolla otomatik 1.6 tank 43lt lik simit) sonra denemek için 30tl lik shellgaz aldım fakat bu daha az gitti 111kmde bitti. ve opetin çekiş gücü daha fazla gibi geldi bana.
    opetten lpg almak istiyorum ama bu katkılı gaz sonucunda gaz filtresine kadar yağ dolduğunun resimlerini bile gördüm bu nedenle alıp almamak konusunda kararsızım.
    bu katkı maddesi kaldırıldı mı?şuan sorun varmı opette? sürekli kullananlar herhangi bir sıkıntı yaşadı mı opette?

özellikle 2A mühendisleri servise gelen araçlardan bize net bir açıklama yapabilir. tavsiye ediyormusunuz?

not: opet veya başka bir istasyonu iyi yada kötü göstermemek adına özel mesaj ile cevap verebilirler

Cevap: Opet Hala Katkılı Mı? (sürekli kullananlar sorun yaşadı mı)

Firma olarak her zaman yurt çapında istasyon ağı olan firmaların güvendiğiniz istasyonlarını tercih etmenizi öneriyoruz.Katkı maddesinin ne olduğunu kullanılıp kullanmadığını ilgili firmaya sormanız daha doğru olur.Saygılar

Cevap: Opet Hala Katkılı Mı? (sürekli kullananlar sorun yaşadı mı)

Net ortamında yaptığım araştırmalara göre, şu an için kullanılabilecek en iyi gaz azygaz otogaz gibi görünüyor, katkılı dedikleri ise tüm tüp gaz ve otogazlarda propan mevcuttur, ama aygaz olarak kış günleri araçların daha rahat çalışabilmesi için propan oranını artırdığı internet sitelerinde yazmaktadır, tüm gaz satan şirketlerin web sayfalarını araştrıdığınızda en kapsamlı bilgiyi aygaz otogaz sayfalarında buluyorsunuz. ben tanınmadık bilinmedik markaları değilde üretimimi ülkemizde gerçekleştiren aygazdan dolum yapmak en ideali diye düşünüyorum.
    yine yaptığım araştırma neticesinde LPG üretiminin sadece %5 i ülkemizde gerçekleştirlirken geri kalanı yurt dışından geldiği söylenmektedir.
    SuYuN ÇaĞLaMaYaNıNDaN, İNSaNıN SöYLeMeYeNiNDEN KoRK.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler