+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rölenti düzensiz.

rölenti düzensiz.

merheba arabam 93 model 1.5 civic arac sahibi benden önce ivedik sanayide sistem muhendislikte brc marka araç karbüratörlü düz sistem takılmış.
    araç rölentisinde düzensizlik vardı araç stop ediyordu sistem muhendisliğe götürdüm gaz ayarı yapılması lazım dedi usta aldı takımları çıktık yola yokuşa göre klimaya açtı güzel bi ayar yaptı memnun kaldım yanlız aynı sorunlar yine başladı bezinle sıkıntı yok lpgde araç sanki bi yerinde bi şey tıkamış gibi bi normal ayarına geliyor rölenti sonra zaman geçtikçe dibe kadar düşüyor bu durum sadece debriyaj bastığımda ve arabayı boşa aldığımda oluyor arabanın normal gidişinde sorun yok debriyaj balatası yeni.

düz sistem lpgde şu ana kadar bn bi bakım yaptırmadım eminimki benden önceki adamda yaptırmadı mesala bi filitre değişikliği temizlik bakımları oluyor mu bunları yaptırmak benim sorunuma sizce bi çözüm sistem muhendisliğin şuanda yetkili olarak listenizde göremedim sizin tavsiye edebileceğiniz yada aracı olabileceğiniz servis var mı sincanda oturuyorum

Cevap: rölenti düzensiz.

Normal sistemlerde hareket halinde uzun süre debriyajı basılı tutmak veya aracı boşa almak rölanti düşmesine sebebiyet verebilir.Normal sistemlerin filtre değişimi ve regülatördeki kostik maddelerin temizliği bakımları vardır.Listedeki yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler