+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG, %40 AVANTAJINI KORUYOR MU?

BENZINDEKI SON INDIRIMLERDEN SONRA, BUGUN ITIBARIYLE 95 OKTAN, 2,85 YTL.
    ONUMUZDEKI 1-2 GUN ICINDE YINE BIR INDIRIM BEKLENIYOR.  % 2 YA DA 3 LUK YENI BIR INDIRIMLE 2,76 YTL SEVIYELERINE GERILEYECEGI GORUNUYOR... IST. AVRUPA YAKASINDA LPG ISE, 1.49 YTL.
    ŞEHIRICINDE 100 KM DE 1O LT BENZIN HARCAYAN BIR ARAC, KM DE 0.276 YKR TUKETIR.
    AYNI ARAC EN IYIMSER HESAPLA, 12 LT LPG HARCAYACAGINA GORE, KM DE 0.179 YKR TUKETECEKTIR.
    ARADAKI FARK, KM DE 0.97 YKR. LPG DEKI AVANTAJ %35 DUZEYINE DUŞMUŞ OLUYOR...

COK KABACA AMORTISMAN HESABI DA YAPACAK OLURSAK, KM DE 1 YTL AVANTAJ ILE, 1800 (MONTAJ) + 200 (IŞLETIM) = 2000 YTL. LIK MALIYET ICIN EN AZ 20 BIN KM YOL GITMEMIZ GEREKIYOR...

Acaba neden lpg de indirime gidilmiyor?

Merhabalar,

bencede acaba neden lpgde indirime gidilmiyor. Ankarada LPG fiyatlari izmirden de ucuz. Bir Milangaz istasyonunda 1.12 YTL gordum sok oldum.

LPGli arac orani benzinli aracdan daha fazla olmaya basladi Devlet Niye fiyati indirsin ki?

SECIM AREFESINDE BENZINE BUYUK ZAM YAPILIR MI ACABA?

Alinti:

avantajini koruyor, korumaz olmazmi hic. 1,50 yt gaz deseniz, 2,85 ytl benzin deseniz yine %37 avantaj var.

bunlar yaniltmaca benzine en buyuk zam cok yakin zamanda bence.. 12 eylul e yapilacak benzin indirimleri pompa fiyatlarina 2,8-3,0 arasi yansiyacakmis

saygilar

allah sonumuzu hayir etsin...
    benzin indirimleri devam ediyor...
    bugun itibariyle, 95 oktan 2,74 ytl....

Bizde nasil olsa benzin kullaniyoruz bu indirimden faydalanalim depoya biraz fazla benzin koyalim hazir indirime gitmisken nasil olsa zaman icinde denge yine yerine oturuyo. onumuz kis lpg biraz zam bile gorebilir Kadir Beyin gecen kis aciklamasi bu yonde olmustu: Kis aylarinda LPG ye olan talep arttigi icin fiyati da artiyor. ama biraz bu aralar indirime gitse iyi olur bende hukumetin kulaklarini cinlatmadan edemiyorum. 

Bir insanda Allah korkusu olmali yoksa iste durum budur.

petrol fiyatlari duser OTV yi yukseltirler benzin fiyati ayni kalir 
    petrol fiyatlari yukselir hemen o gece zam yapilir
    petrol fiyatlari duser indirim 15 gun sonra yansir.
    vergi lazim akaryakittaki OTV yi arttirir
    ayip be ayip

bu kurnazlik nereye kadar bu hirsizliktir hak yemektir. adil bi duzene sokun bu isi ki  vatandas da kaderine razi olsun yukselirse yukselir duserse duser.

zamanin birinde bi padisah uzak bir vilayete kendisinden en cok korkan valiyi atamis.bu valide herkesten neredeyse nefes aliyor diye vergi alirmis.bir gun bir adama tasa basti diye vergi almis.adamin ogluda kafasina koymus padisaha gidip sikayet edecekmis.dusmus yollara.durumu anlatmis padisaha sonra padisah cok sasirmis nasil olur demis benden en cok korkan valiyi gonderdim demis..
    huzura cikan adamin oglunun cevabi ise buyuk padisahim bize sizden korkan vali degil allahtan korkan vali lazim demis.

istedikleri kadar indirim yapsinlar insanlar artik cogu seyin farkinda.sadece bi iki benzin indirimiyle secimlerde bi sey olacagini zannetmiyorum.

"Kasimpasa" agzi ile yanitliyayim: indirim indirim sonu yine bindirim !

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler