+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araç soğu iken duraklayınca stop ediyor

Question Araç soğu iken duraklayınca stop ediyor

2001 model 19 europa RTE Alize k7m (megane 1 8valfli motor) motorlu aracım var.Aracı alalı henüz 2-2.5 ay kadar oldu .Araçta ....... marka sıralı otogaz takılı.Sabah erkenden işe giderken arç tüm kavşak ve kırmızı ışıklarda duraklayınca stop ediyor.Doğal olarak bu çok can sıkıcı bir durum.Bu şikayetimden ötürü Bursa ........ yetkili servisi ....... otogaza gittim gaz filitresi değiştirip otomatik kaklibrasyon attılar ve artık şikayetimin olmayacağınıo söylediler.Bursa'ya Kütahya'dan gittim burda servis olmadığından birsürü yül ve servis masrafı etmeme rağman araç düzelmedi.Şu linkini vereceğim sitedeki şikayetleride okudum onlardan bir çözüm olmayacağı aşikar. link:............

Bu benim sorunum nasıl düzelir ne yapmam gerek sistemi komple değiştirmemlimiyim lütfen yardım .Buarada arç benzindeyken bu şikayetler olmuyor ayrıca 4-5 kilometre gidip ısınınca problem ortadan kalkıyor .Ben daha çok şehiriçi kullanıyorum bu yüzden sıkıntım çok .Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Araç soğu iken duraklayınca stop ediyor

Geçiş anında benzin ve lpg değerleri arasında çok fark olması,regülatörde kostik maddenin birikmesi sonucu yeterli gaz basıncının oluşmaması LPG ayarları veya LPG enjektörlerinde sorun olabilir.İlgili markanın daha deneyimli bir yetkili servisine ulaşmaya çalışmanızı tavsiye ederiz.Bilginize saygılar

İlginize çok teşekkür ederim.Peki sistemi komple değiştirsem sizin hangi modelinizi taktırmam uygun olur aracıma?

Size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli