+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENAULT BROADWAY YARDIM ACİL

Angry RENAULT BROADWAY YARDIM ACİL

YENİ TAKTIRDIĞIM OTOGAZ SİSTEMİNDEN BİR TÜRLÜ VERİM ALAMAMLA BİRLİKTE OTOGAZ TÜKETİMİM AŞIRI DERECE ÇOK BİRDE YOLDA GİDERKEN ANİDEN ARABA GAZ KESİYOR SANKİ GAZ BİTTİ GİBİ ... BİRDE SABAHLARI ÇALIŞIRKEN COK ZORLANIYOR MOTOR ... OTOGAZ TAKTIRDIĞIM SERVİS İSE '' ABİ KARBİRATÖRDE PİSLİK VAR'' DİYOR AMA PİSLİK FALAN YOK KARBİRATÖRDE TAKANA KADAR '' ABİ ŞÖYLE İYİ BÖYLE İYİ TAKIYORUZ '' DİYORLAR SONRA DA İLGİLENMİYORLAR BİR TÜRLÜ SONUNDA OTOGAZ SİSTEMİNİ SÖKÜCEM BÖYLE GİDERSE ALDIĞI PARAYI HELAL ETMİYORUM ....

Cevap: RENAULT BROADWAY YARDIM ACİL

Kullandığınız LPG sisteminin marka model bilgileri nedir?Aracınızın lpg tüketim miktarı nedir? BRC ise bize araç plakası montaj yapan bayi bilgilerini yazarmısınız.Saygılar

KATILAN SİSTEM BRC BRİSTOL 41 YAZIYOR YAKIT TÜKETİMİ İSE GERÇEKTEN ABARTILI DİĞER BROADWAYLERE SORUYORUM 0,125 0,150 TL ARASI DİYORLAR AMA BENİM ARAÇ 0,275 TL GİBİ RAKAM YAKIYOR İŞİN ENTERASEN TARAFI ARAÇ YOLDA GİDERKEN MESELA YOLDA KALKIÇAKSINIZ AMA ARAÇ GAZ KESİYOR TAK DİYE KALDI YOLDA GİTMİYOR ÇEKMİYOR ÇOK YAKIYOR NASIL İŞ ANLAMADIM

Sizin yakıt değeriniz normale daha yakın arkadaşlarınızın yakıt değeri yaklaşık 100km de 6 lt lpg'ye denk geliyor.Bu araçlar 100 km de 6 lt lpg tüketiyor ise ayni şartlarda 100 km de 4,5 lt benzin tüketmesi gerekiyor tl olarak 100 km de 175 krş benzinde denk gelir.Aracınızın lpg tüketimini benzin tüketimi ile kıyaslayınız aracınızda normal sistem mevcut yani ayni şartlarda olmak üzere litre olarak benzinde %25 civarı daha fazla lpg tüketiminiz olur.Aracınız 100 km de 10 lt benzin tüketiyor ise ayni şartlarda 12.5 lt lpg tüketir tankınız tam doldurup 200-250 km kullandıktan sonra tekrar doldurarak yazdığımız şekilde hesaplamanızı tekrar kontrol edebilirsiniz.Stop etme durumunu yetkili servise iletmenizde fayda var.Bilginize saygılar

montaj yaptırdığım firmaya gittiğimde hiç beklenmedik bir hareketle karşılaştım. tavırları sert ve ilgisiz artık bi defol git der gibiydi .. sözleri aynen şu '' bu böyle olmaz arabayı bırakacan biz bakacaz sana haber verecez dediler''başka bi ustaya gittiğimde ise usta bağlantıda hata olduğunu ve gaz kesicinin değişmesini söyledi ve değiştirdim araba normal ama bu sabahları zor çalışmasını ve rölenti düzen tutmaması işini halledemedik.... montaj yaptığım yer ise ankara yenimahallede ''NO..... LPG CNG OTOMOTİV'' ve aracım plakası 06 .... 14 bu bayii yüzünden brc sistemden soğudum ....

İlgili firma yetkili bayimiz değildir.Çözüm için ilgili link deki yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli