+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MY 07 Mİ? YOPKSA MY10 MU?

MY 07 Mİ? YOPKSA MY10 MU?

slm. forumda yeniyim ve 2009 ford focus titanium otomatik 100bg aracıma lpg taktırmaya karar verdim... brc de karar kıldım, fakat bir sorun var bazı servisler MY07(manifolt deliniyor), bazıları MY10(manifolt delinmeden) tavsiye ediyor... MY10 takıldığında lpg de sorun çıkarmaz fakat benzinde sorun çıkartır diyorlar... lütfen bilgilendirirseniz sevinirim... ayrıca MY10 taktıran arkadaşlar sorun olup olmadığını bildirirlerse herkes faydalanmış olur... teşekkürkler.

Cevap: MY 07 Mİ? YOPKSA MY10 MU?

Manifold delme işleminde MY-07 veya MY-10 için farklı bir durum söz konusu değilidir.Araçlarda manfifoltun delinip delinmemesine yetkili bayilerimiz karar veriyor.Uygulamada yetkili bayi tarafından bir sakınca görülmüyor ise biz delinmeden montajın yapılmasını tavsiye ediyoruz.Artık MY-07 montajımız yok,yetkili bayilerimiz MY-10 montajı yapmaktadır.MY-10 da benzinde sorun çıkar şeklinde bir durumda söz konusu değilidir.Bilginize saygılar

merhabalar,
    bende uzun araştırmalar onucu lpg taktırmaya karar vermiştim. 2008 honda civic otm.aracıma 19.12.2010 tarihinde samsun bafra aksular da BRC my10 taktıldı. sağolsun Kaşif ustam 10 numara işçilik yaptı. benzinden gaza geçişte ya gazdan benzine geçişlerde ben hiç farkına varamıyorum. sadecerolantide çok hafi hissediliyor. çekiş ise gazda daha iyi. sadece ilk depo daha bitmedi. sanki biraz faza yakıyor gibime geldi.ileryelen günler ne göterir bilemiyorum.
    burdan kaşif ustaya tekrar teşekkürlerim ibelirtmek istiyorum. Ellerinize sağlık ustam ve ekibi
    Halil ÖZASLAN SİNOP

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manifold delme işleminde MY-07 veya MY-10 için farklı bir durum söz konusu değilidir.Araçlarda manfifoltun delinip delinmemesine yetkili bayilerimiz karar veriyor.Uygulamada yetkili bayi tarafından bir sakınca görülmüyor ise biz delinmeden montajın yapılmasını tavsiye ediyoruz.Artık MY-07 montajımız yok,yetkili bayilerimiz MY-10 montajı yapmaktadır.MY-10 da benzinde sorun çıkar şeklinde bir durumda söz konusu değilidir.Bilginize saygılar
    teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden ötürü...

bende de 2009 ford focus otomatik var BRC MY10 düşünüyorum. bu konuda istanbul avcılara yakın bir yerde sağlam usta tavsiye edebilirmisiniz.

Şu anda MY-10 montajı yapılmamaktadır. Yetkili bayilerimize son versiyonumuz MY-11 sevk edilmektedir. Aracınıza MY-11 modelimiz uygulanacak. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için ilgili link deki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize saygılar http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli