+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC TAKTIRMAYI DUSUNENLER

ogretmenim;
            sanirim okullarin acilmasi yaklasinca nete girme firsatiniz olmuyor.sizi goremiyorum bi kac gundur,

Sayin Ventolin size cevap yazdim ama elinize ulasmamis demek ki. Nasil dustum anlatayim. Malum Kutahya merkez de BRC servisi yok. Afyon ve Eskisehiri arayayim dedim .Afyon Anfi otoyu aradigimda (Ilk ve Son defa) Abdullah bey telefona cikti. Kendisinin su anda Kutahya da oldugunu burayada bayi actiklarini soylediler. Ben de iyi bir problem ciktiginda saga sola gidip gelmekten kurtulurum diye dusundum. Olanlar oldu. Sonrasini sormayin Basimdan oyle maceralar gecti ki  yakinda roman halinde yayinlayacagim. Allahtan Kadir bey hos gorulu ve yardim sever bir insan.
             Ozel Reno servisi bildigim kadariyla simav da Simav da Kutahya da oturan insanlar icin cok ters bir nokta da kaliyor.

hocam bu probleminiz konusunda neden eskisehir e sohuk bakiyorsunuz sonucta oda 2a bayisi bildigim kadariyla size 70 km

hocam bende 2004 model megan 2  aracim var  aklimda lpg hakkinda bir cok soru isareti vardi 
    eskisehir bayisi omer beyden 1 hafta teknik bilgi aldim kendisi bana her konuda teknik bilgi verdi.ornek montajlarini gosterdi cogu zaman isini birakip benle ilgilendi.sonra montajimi onlara yaptirdim. 6 ay kadar oldu belgelerimin hepsini aldim.su anda niye once taktirmadigim
    diye kendime kiziyorum
     burdan butun OTO EMRE personeline tesekkur ediyorum

sizede yardimci olacaklarindan supeniz olmasin

Dedigimi gibi afyon bayisi bana kutahya da sube acdiklarini soyleyince atladik. Yoksa Aftonla gorustukten sonra Eskisehiri de arayacaktim.

sayin   platin o takmadigi sisteme pek bakmaz.

sayin VENTOLIN  ( bacanak )

Oncelikle araciniza taktirdiginiz sequent 24 sistemi hayirli olsun
    sizin sikayetiniz montaji yapan firmanin size yol ayari yapmadigi idi. Bu dogrultuda siz bize
    yol ayari yapmamiz icin bizi 3 defa aradiniz en son cumartesi gunu saat  17  de bize geldiniz 
    biz size yol ayarinin uzun surecegini soyledik.Montaji yapan firmanin niye yapmadigini sordugumuzda yanit alamadik.Inceledigimiz maillerde hic bir sorun yasamadiginizi yaziyorsunuz.Bu bir celiski degilmi  ( bacanak ) Firmamiz bugun MERCEDES ML 320 Sequent
    fast  montajli Jeep e ucretsiz bakim yapmistir.Buda firmamizin kisi ve marka ayirimi yapmadan 
    ne kadar ciddi calistiginin bir ornegidir.  Size ve kayinpederinizin karbiratorlu araclariniza LPG donusumunu biz yapmistik.Vermis oldugumuz hizmetleri oradan bilmeniz gerekiriAyrica seouent sistemi size tanitan firmamizdir

OTO EMRE                            www.otoemre.com

SAYIN OTO EMRE:
            SIZE GELDIGIM DOGRUDUR SORUN YA-ŞA-MA-DI-GIM-DA DOGRUDUR .ACABA SIZE NEDEN BI YOL AYARI YAPABILIRMIYIZ DEMIŞ OLABILIRIM.BUNU SORDUNUZMU KENDINIZE.
            SIZE BAKALIM DEMEMDEKI AMAC SIZI USTA VE DOST OLARAK GORUŞ ALMAK ICINDI,AMA TICARI DUŞUNCE ILE YAKLAŞTIGINIZ ICIN GOZ UCU ILE BILEBAKMAK GEREKSIMINI HISSETMEDINIZ.
          GERCEKTEN AMA GERCEKTEN MEMNUNUM.FIRMA NIYE YAPMADI DIYE SORDUGUNUZDA CEVABI VERDIM HAFIZANIZI YOKLAYIN SAYIN BACANAK,
          EVET BENIM BUNDAN ONCEKI ARABAMA TAKTINIZ VE YILLARCA SORUNSUZ KULLANDIM.BUNU NIYE BELIRTTIGINI ANLAYAMADIM.SIZI FIRMA OLARAK HIC BI ŞEKILDE BURADA ELEŞTIRMEDIM BAŞKA YERDEDE ELEŞTIRMEDIM ELEŞTIRMEMDE.
          BEN ŞIMDIKI MONTAJDAN MEMNUN OLDUGUM ICIN BOYLE BI TOPIK ACTIM BUNUNDA KIMSEYE BI ZARARI OLMAZ DIYE DUŞUNYORUM.

HERŞEY NASIBLE OLUR BE BACANAK NASIPTEN OTESI BOŞ.KIMSE KIMSENIN NASIBINI ALAMAZ,YIYEMEZ,CALAMAZ.SAYGILARIMLA

SAYIN OTO EMRE;
           BANA SITEM ICIN YAZDIGIN YAZI BILE EN AZ 500 KIŞI TARAFINDAN OKUNACAK.FORUMDA  OTOEMRE YAZISI GUNLERCE KALACAK.BUNUN BIDE FARKLI OLARAK BAKMIŞ OLURSAN SANA NE KADAR FAYDALI OLUDUGUMU GORECEKSIN.
            MALUM AFYONUN HAVASI SERT INSANI MERTTIR BACANAK.BIZDE AFYONLUYUZ YANI.SITEMLE YAZAN KARLA KALKAR MI DESEK BACANAK.
          SAYGILARIMLA BOL KAZANCLI GUNLER

sayin ventolin

Montaji yapan firmanizin yapmadigi yol ayarini OTO EMRE olarak yapmayi ve sizi cay icmeye davet ediyoruz

otoemre@otoemre.com

www.otoemr e.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler