+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araba stop ediyor

Question araba stop ediyor

arkadaşlar arabam fiat siena 2001 model 1,6 araç yolda giderken yada firajlarda kırmızı ışıkda dururken stop ediyor herhangi bi zaman içinde stop ediyor sorun nedir acaba gaz ayarında sorun yokmuş rölanti ayarlayıcısında olabilir dediler sorun sizce ne olabilir birde bu rölanti ayarlayıcısı değişmesi lazım olursa ne kadardır acaba fiyatı yardımlarınızı bekliyorum

Cevap: araba stop ediyor

Kullandığınız lpg sisteminin marka ve model bilgileri nedir?

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığınız lpg sisteminin marka ve modeliireliglb nedir?
    lpg nin markası milano aracım 2001 model lpg nin modelini soruyorsanız bilmiyorum ilk defa araç aldım bu konularda fazla bilgim yok o yüzden

Aracınızı benzinde kullanıp stop ve rolanti dalgalanması olup olmadığını kontrol ediniz.Benzinde bu durumlar oluyor ise öncelikle rolanti motoru ve boğaz kelebeği kontrolü yaptırınız.Olmuyor ise ilgili markanın yetkili servisine müracat ederek lpg siteminin ve ayarlarının tekrar kontrol edilmesini sağlayınız.Bilginize saygılar

aracımı bilgisayara bağlattım kelebekte falan hatalar çıktı kelebek ve çevresinde 3 tane hata var dedi sonra sıfırladı aracıçla bir tur atılıp geri geldik bilgisayara yeniden bağladı o hatalar çıkmadı acaba daha sonra yeniden hata verir mi birde bu komple değiştirmek gerekirse o parçayı ne kadar maliyeti var herkes bir şey sölüyor 300-400 arası 700 1000 tl arası diyenleer var nedir bunun fiyatı ve tamiri yapılır mı?

Boğaz kelebeğin de veya başka bir yerde arıza var ise tekrar verebilir.Bir süre kullanım sonrası tekrar kontrol ettirebilirsiniz.Maliyeti konusunda biz bir şey söyleyemeyiz.Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli