+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yaprak Mikser

Yaprak Mikser

İyi akşamlar arkadaşlar,93 Model şahin aracım var.Son zamanlarda yaprak mikser diye tabir edilen aramikseri araştırıyorum.Bulunduğum şehirde (Zonguldakta )sordum ama bilen bir usta bulamadım.Aranızda bu mikserden taktıran, kullanan birileri varsa ,beni bilgilendirirse sevinirim , Tekrar İyi Akşamlar.

Cevap: Yaprak Mikser

ewet yaprak mikser konusunda lütfen bilgilendirecek biri yokmu... yakıtın düştügünü çöekişin arttıgını arabanın benzınde gibi seri gittiğini söyluyorlar aracım 92 model şahin orjinal karbüratörü var 2 boğzlı weber.. sizin warmı alttan mikser ürününüz... piyasada zor bulunuyor sizce sağlıklımı?

Yaprak mikser biz temin edemiyoruz.Piyasa da bulup kullanabilirsiniz. Montajı zordur artı montaj için tadilat isteyebilir.Yazdığınız şekilde bir performans farkı yaratacağı görüşüne katılmadığımızı belirtmek isteriz.Saygılar

tempra sahibiyim.Yaprak mikser taktırdım aracıma.Aracımda bantlama olayını bitirdi sık sık ayar bozmuyor aracım soğuklarda bile çok rahat çalışıyor.Hatta benzinde çok zor çalışıp karbürotör diyaframları yırtıldığı için benzinde tat vermeyen aracım gaza geçince sanki asıl yakıtım şimdi geliyor dercesine çalışıyor maşallah diyeyim.Yakıt tüketimi olarak da şöyle bir örnek vereyim; Aracımın yüklü haliyle bürüt ağırlığı yaklaşık 1500kg iken 1700km yol kat ettim ve ortalama yakıt tüketimim 100kmde 8.5lt lpg oldu.

Ayrıca benim buradaki ustalarımıza bir sorum var.
    Ben aşağıda tasarımını eklediğim şekilde bir sistem düşündüm acaba bunu yapmak karbürotörlü araçlar için bir fayda sağlar mı sağlarsa nekadar sağlar Teşekkürler.

cimenlpg
    Guest

İyi günler,
    Üretmiş olduğumuz Yaprak Mikseri kullanan müşterilerimiz, aracında herhangi bir problem yoksa kesinlikle memnun kalmıştır. Ayrıntılı bilgi için www.cimenlpg.com adresini ziyaret edebilir ya da 0532 712 11 40 numaralı telefondan Ali beyle görüşebilirsiniz.

Saygılarımızla.

+ Konu Cevaplama Paneli