+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 astra tiwinport lpg

2006 astra tiwinport lpg

2006 model opel astra tiwinport aracıma lpg taktırıp taktırmama konusunda kararsızım.aynı tip araç kullanan arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var.deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Cevap: 2006 astra tiwinport lpg

Furkan58 ben de 2008 opel astra tiwinport aracıma lpg taktırma konusunda kararsızdım 2,5 yıl benzinde bindim.Geçen sene mart ayında brc taktırdım,şimdi keşke alır almaz lpg taktırsaydım diyorum.Uzman kişilere montaj yaptırırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.Ne performansta,ne çekişte hiçbir değişiklik olmadı sadece benzin istasyonlarına uğradığımda daha az para veriyor,seyehatlerimde yakıtı düşünmüyorum)Bence hemen taktırınpişman olmazsınız.

Bendede 2005 brc marka lpgli twinport astra var gönül rahatlığıla taktır. Tek sorun işinin ehli bi serviste taktır.BRC bayileri bu motorların hassasiyetlerini iyi biliyorlar hiç tereddüt etme.

2006 twinport aracımı geçtiğimiz pazartesi yetkili servise götürdüm. Oradaki ustaya tüp taktırsam sorun yaşar mıyım dedim? Usta motoru öldürürsün dedi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Şuan şehir içi 35krş yakıyor.

Tarafınıza yanlış bilgi verilmiş. Aracınıza LPG dönüşümü yaptırabilirsiniz. Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Referans araçlar, maliyet ve değişik ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com 'da iletişim bilgilerini bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz. Bilginize

2006 OPEL ASTRA HB COSMO 1.6 ARACIMA TÜP TAKTIRMAK İSTİYORUM. OPEL YETKİLİ SERVİSİNDE USTANIN DEDİĞİ; BU MOTORLAR ÇOK HASSAS. HASSAS MOTORA SAHİP BU ARACIMA SORUNSUZ ŞEKİLDE TÜP TAKTIRMAK İÇİN SAKARYA DA HANGİ BRC ŞUBESİNİ (TECRÜBELİ)TERCİH ETMELİYİM ?

Yetkili bayilerimiz gerekli eğitimleri almışlardır. Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Referans araçlar, maliyet ve değişik ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com 'da iletişim bilgilerini bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz. Bilginize

Çok şükür bugüne kadar daha sorun yaşamadım. Sakarya Yeşilyurt BRC teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli