+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yakit orani hk.

selam

bir konuda yardiminiza ihtiyacim var su anda kullandigim arac alfa romeo 156 T-Spark 1.6 2003 model
    bu araca lpg taktirmak istiyorum sizce uygunmudur ve yakit oranim ne kadar olacaktir.
    su anki yakit oranlarim benzinde 57 litre ile 600Km yol aliyom standart oranim hep budur yani ytl olarak kesin rakam 153 yeni turk lirasidir
    egerki lpg ye gecersem bu oranlar ne kadar olacak ve piyasada aracima uygun vede kaliteli bana sorun cikarmayacak sabahlari calisirken dert olmayacak bir marka onerirmisiniz simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

Iyi calismalar
    Alp

Sn. ALP,
    BRC urunleri Italya da sifir ALFA ROMEO araclara OEM olarak takilmaktadir. Dogru markayi zaten bu siteye uye olarak bulmussunuz. Tebrikler.
    Araciniza uygun donusum kitimiz "SEQUENT 24" diye adlandirdigimiz "SIRALI GAZ FAZI ENJEKSIYON SISTEMI". Italyan Firmasi MTM SRL nin bir dunya markasi olan "BRC". Hem Avrupa hemde ulkemiz icin yeni bir urun.
    Sozkonusu urun Avrupa da otomotiv firmalarinca onayli ve TOFAS tarafindan Albea model araclara fabrikada monte edilmektedir.
    Avrupa Birliginin en son ECE R 67.01 regulasyonuna gore uretilmis ve onaylanmis olan bu urun yangin testleri dahil tum guvenlik testlerinden gecirilmis olup, maksimum guvenlik ve performansi bir arada sunmaktadir.
    SEQUENT, LPG donusumunde gelinen son noktadir. Eski sistemlerde mixer kullaniliyordu, artik mikser yok.
    Motorun ihtiyac duydugu gaz miktari benzinde kullanilan ECU (Elektronik Kontrol Unitesi) benzeri bir elektronik beyin tarafindan kontrol ediliyor.
    Faydalari:

1-     Aracin benzinle calistigi anlarda ECU da depolanan bilgiler degismiyor.

2-     Silindirlere ihtiyaca gore ayni miktarda yakit gonderilebiliyor.

3-     Vakumu zayiflatici engeller olusmuyor.

4-     Hic bir uyutma gerekmiyor.

5-     Benzin ECU suna hic bir hata sinyali gitmiyor.

6-     Benzin ECU su fonksiyonlari gazla calismada aynen korunuyor.

7-     Emme manifoldunda patlatma "Back Fire" olusmuyor

Daha fazla bilgi icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz :
    http://www.2a.com.tr/tr/product3/p31f.htm
    www.2a-lpg.com

SEQUENT 24 montajlari bu konuda egitim almis yetkili servislerimizde yapilmaktadir. Bize adresinizi verirseniz sizi en yakin servisimize yonlendirebiliriz.
    Kitin fiyati tum Turkiye de Montaj ve KDV dahil 1.000,-EURO dur.Trafik tescili icin gerekli evraklar bu fiyata dahildir.Trafik Tescil masraflari tarafinizdan karsilanacaktir.

Yakit tuketiminize gelince; LPG fiyatlari sehirlere gore farkliliklar gostermekle birlikte Istanbul icin konusursak LPG fiyati 1.40 YTL dir ve yakit tasarrufunuz enaz %40 olacaktir.
    Iyi gunler dileriz.

Sn.Kadir bey ilginiz icin cok tesekkur ederim

Ben izmirde ikamet ediyorum sizden ricam tarafinizdan gercekten iyi diyebileceginiz brc urununu benim aracima kusursuz ve sorunsuz monte edebilecek bir servis ismi ve telefonu verir iseniz sevinirim.
    Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Iyi calismalar
    ALP

Alinti:
    Sn. ALP,
    BRC urunleri Italya da sifir ALFA ROMEO araclara OEM olarak takilmaktadir. Dogru markayi zaten bu siteye uye olarak bulmussunuz. Tebrikler.
    Araciniza uygun donusum kitimiz "SEQUENT 24" diye adlandirdigimiz "SIRALI GAZ FAZI ENJEKSIYON SISTEMI". Italyan Firmasi MTM SRL nin bir dunya markasi olan "BRC". Hem Avrupa hemde ulkemiz icin yeni bir urun.
    Sozkonusu urun Avrupa da otomotiv firmalarinca onayli ve TOFAS tarafindan Albea model araclara fabrikada monte edilmektedir.
    Avrupa Birliginin en son ECE R 67.01 regulasyonuna gore uretilmis ve onaylanmis olan bu urun yangin testleri dahil tum guvenlik testlerinden gecirilmis olup, maksimum guvenlik ve performansi bir arada sunmaktadir.
    SEQUENT, LPG donusumunde gelinen son noktadir. Eski sistemlerde mixer kullaniliyordu, artik mikser yok.
    Motorun ihtiyac duydugu gaz miktari benzinde kullanilan ECU (Elektronik Kontrol Unitesi) benzeri bir elektronik beyin tarafindan kontrol ediliyor.
    Faydalari:

1-     Aracin benzinle calistigi anlarda ECU da depolanan bilgiler degismiyor.

2-     Silindirlere ihtiyaca gore ayni miktarda yakit gonderilebiliyor.

3-     Vakumu zayiflatici engeller olusmuyor.

4-     Hic bir uyutma gerekmiyor.

5-     Benzin ECU suna hic bir hata sinyali gitmiyor.

6-     Benzin ECU su fonksiyonlari gazla calismada aynen korunuyor.

7-     Emme manifoldunda patlatma "Back Fire" olusmuyor

Daha fazla bilgi icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz :
    http://www.2a.com.tr/tr/product3/p31f.htm
    www.2a-lpg.com

SEQUENT 24 montajlari bu konuda egitim almis yetkili servislerimizde yapilmaktadir. Bize adresinizi verirseniz sizi en yakin servisimize yonlendirebiliriz.
    Kitin fiyati tum Turkiye de Montaj ve KDV dahil 1.000,-EURO dur.Trafik tescili icin gerekli evraklar bu fiyata dahildir.Trafik Tescil masraflari tarafinizdan karsilanacaktir.

Yakit tuketiminize gelince; LPG fiyatlari sehirlere gore farkliliklar gostermekle birlikte Istanbul icin konusursak LPG fiyati 1.40 YTL dir ve yakit tasarrufunuz enaz %40 olacaktir.
    Iyi gunler dileriz.

selam kardesler bende yeni taktirdim clio 1.4 75 beygir dolastim gezdim biraz zorladim yakiti %55 dustu...........

Merhaba Syn Alpgo,

yetkili bayiiler listesinden Erkan Ciceke bakabilirseniz, bu serviste benim aracima montaj yapan Yasin ustanin araci da 2004 Alfa Romeo 156 T-Sparkti ve kendi aracina LPG donusumu yapmisti. Kendi araci sizinkiyle ayni model ve ornek olacagi icin burayi tercih edebilirsiniz diye dusunuyorum.

Simdiden hayirlisi olsun.

kardes bende clio1.4 var taktirdim %55 dustu herseyinden memnunum............

unutmadan aracim 1.4 8 valf 75 beygir.......

Aracim Renault Europa 1.8 RTI 8 valf...
    Daha sehirdisina cikamadim ama sehirici klima hep acikken,
    tasarruf % 50

Daha ne olsun....

Merhaba,

baska bir formda da belirtmistim VW Golf 1.6 16V 105Ps ve bos hali 1220kg olan aracimla 36 litre lpg ile 375 - 420km arasi yol yapabiliyorum. (S.ici - S.disi) Cok daha az yakanlar var ama Golfte bu deger hemen herkezde bu seviyelerdeymis.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler