+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC ve Eskişehir OTO EMRE'ye teşekkürler. (Montaj resimleri)

Thumbs up BRC ve Eskişehir OTO EMRE'ye teşekkürler. (Montaj resimleri)

aracıma geçtiğimiz cuma günü BRC -LPG montajı yaptırdım, biraz şehir içi kullanımdan sonra, akabinde şehir dışı 1000 km.civarında yol yaptım, şu ana kadar sorunsuzca biniyorum,

BRC. ve OTO EMRE sahibi Ömer Beye ve çalışanları Mustafa ve Emrah ustalara teşekkür ederim, sorunlarımızla yakından ilgilenmeleri ilede ayrı bir teşekkürü hak ediyorlar.

montaj resimleri aşağıdadır.

Sabah sabah Eskişehirde BRC bayisi (hyundai ile anlaşmalı) OTO EMRE'ye gidip görüştüm, hemen getirirsen akşama teslim ederiz dediler.
    bende hemen arabayı götürüp bıraktım saat 12,30 gibi başladılar ve akşam 17 gibi montaj bitti sıra program atmaya geldi, daha sonra yol testine çıkıldı. yol testinden sonra aracı teslim ettiler. Artık gazlama sırası bana gelmişti arabayla eve geldim, benim oğlan muzoyu çağırdım araca bindi şöyle bir tur attık dediği şu oldu ben hiç bu kadar olacağını sanmıyordum benzinde mi yoksa gazda mı gidiyoruz belli değil dedi..
    şimdi sıra fotolarda.

Cevap: BRC ve Eskişehir OTO EMRE'ye teşekkürler. (Montaj resimleri)

8.ci resimde görüldüğü gibi regülatördn çıkan ve filtreye oradanda enjektörlere giden gaz hortumu motorun arkasından dolaşmaktadır (tahminen 1-1,20 metre hortum uzunluğu) mesafe oldukça uzun gibi görünüyor, halbuki bu hortum motor kapağı (plastik kapak) altından kısa mesafeden regülatöre götürülmüş olsaydı daha iyi olmazmıydı ....

BRC yetkilileri ne dersiniz ??? sorun yaratırmı

Cevap: BRC ve Eskişehir OTO EMRE'ye teşekkürler. (Montaj resimleri)

Herhangi bir sorun yaratmaz.Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli