+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SORUM USTALAR

VOLTRAN  AVRUPADAN ITHAL VOGAZ ADLI KITI PIYASADA HAYLI TUTULUR OLMUŞ.BENIM ARACIM LOGAN 1,4 .KIT TAKTIRICAM .ISTANBUL DAKI USTALARA SORDUGUMDA HAYLI MET EDIYORLAR.VOGZ DAKI ALGILAMA SISTEMI PIYASADAKI SISTEMLERIYLE FARKLIYMIŞ.ANLATILDIGINA GORE.FIYATI DA CAZIP 1400YTL.BU KIT ILE ILGILI YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

Bir de bu Vogas icin yuksek devirlerde motora lpg ile beraber %15 oraninda benzin verildigi soyledi fuardaki yetkilisi.

Bana sacma geldi.

Boyle bir sey mumkun olabilir mi?

2 yildir hem yazilim hemde enjektorlerle ilgili cok sorun yasandi. Yeni urunde bu sikintilarin giderildigi soyleniyor.
    Bulundugunuz yerdeki diger bayilerden ve kullanicilardan bu konudaki deneyimleri hakkinda bilgi almaniz daha dogru olur. 
    Baska bir marka hakkinda bizim daha fazla seyler yazmamiz uygun dusmez. Forumun amacida bu degil.
    Ancak bir urunun musteri memnuniyeti saglayarak geri donusunun 2-3 yillik bir surec oldugu unutulmamalidir.

Uc kurus fazla olsun ama BRC olsun iyi ustadan olsun

Baba ogul site sayesinde fikir teatisi ha!?
    Allah muhabbetinizi arttirsin...
    Maalesef bizim boyle babamiz yok kiskandirmayin bizi.

SAYIN ARKADAŞLAR HANGI SERVIS NE OLUR BENDE YENI LPG TAKTIRCAM II USTA ARIYORUM ILGILERINIZE

Edited by - spring Tarih: 04/10/2006 21:54:45

ARKADAŞLAR VOGAS I IYI BILEN BIRI OLRAK SOYLE SOYLIYELIM ARAC YARIM GAZ 3000 DEVIRDE GIDIYOR  BI ANDA DIP GAZ YAPMANIZ GEREKTI DIYELIM,IŞTE O ZAMAN EGER ENJEKTORLER GAZI YETIŞTIRMEZSE USTA NIN AYARLADIGI MIKTARDA EŞZAMANLI YAKIT SISTEMI SAYESINDE ARACA VURUNTU YAPMASIN DIYE AZ BI MIKTAR BENZIN ZERKEDIYOR.GUZEL BI SISTEM AMA DAHA USTUNDE VOLTRAN FABRIKASINDA HALA DAHA SUREKLI YENILENIYOR.DAHA TAM BITMIŞ BI SISTEM DEGIL MESALE BIZ DAHA VOGAS HIC MONTAJI YAPMADIK .BRC FAZLASI ILE YETIYOR
    HAYIRLI GUNLER

AYRICA VOGAS ITHAL DEGIL TAMAMIYLE YERLI VOLTRANIN TESCILLI BIR MARKASI.SADECE GELIŞTIRMESINDE YARDIMCI OLSUN DIYE INGILIZ BI MUHENDIS ARKADAŞI GETIRIP YARDIM ALMIŞLAR

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler