+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ACİL CEVAPP BEKLİYORUMMM!!!!

ACİL CEVAPP BEKLİYORUMMM!!!!

2004 model megane 2 HB 1,6 benzinli aracım var. üzerinde fema marka tüp var. bazı sorunlar yaşıyorum. gazda tekleme ve ekran göstergesinde motor işareti yanıyor hata veriyor bunu benzinde yapmıyor gazda sürekli yapıyor. özel servise baktırdım bobinlerden biri arızalı dedi hepsini değiştirdim düzelmişti.ancak aradan 1-2 ay geçti aynı sorun yine başladı ve gazda sürekli olmaya başladı başka ustaya götürdüm bobinlere baktırdım hepsi sağlam çözüm bulamadık. acaba neden yapıyor. lpg ayarlarından olabilirmi. lpg sistemini değiştirsem brc yapsam bana maliyeti ne olur. TEŞEKKÜRLER

Cevap: ACİL CEVAPP BEKLİYORUMMM!!!!

Slm,
    Öncelikle bu sorunların benzinde çalışmada olup olmadığının tam tespitini yapmanızı bunun için aracınızdaki hatalar silinecek ve aracı bir müddet benzinde kullanmalısınız. Benzinde bu sorunlar oluşmaz ise öncelikle lpg ayarları ve sistem üzerinde gerekli kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ederiz. BRC maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor. Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm,
    Öncelikle bu sorunların benzinde çalışmada olup olmadığının tam tespitini yapmanızı bunun için aracınızdaki hatalar silinecek ve aracı bir müddet benzinde kullanmalısınız. Benzinde bu sorunlar oluşmaz ise öncelikle lpg ayarları ve sistem üzerinde gerekli kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ederiz. BRC maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor. Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

bir müddet benzinde kullanmanın amacı nedir... bazı forumlarda da aynı şeyleri söyleyenler çıkıyor.. neden bir müddet benzinde kullanmak yerine direk servise gidip programlama yeniden yaptırılsa olmaz mı
    SuYuN ÇaĞLaMaYaNıNDaN, İNSaNıN SöYLeMeYeNiNDEN KoRK.

Hatanın benzin sisteminden mi yoksa lpg sisteminde mi kaynaklandığının tespiti için bu tür bir uygulama öneriliyor.

+ Konu Cevaplama Paneli