+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ledlerin yanıp sönmesi kalibrasyon

Ledlerin yanıp sönmesi kalibrasyon

aracıma kit takıldığında 20 tl gaz alındı (litresi 2,24 TL) kalibrasyon yapıldıktan ve aracı teslim aldıktan sonra bir müddet dolaştıktan sonra (50-70 KM.civarı)30 TL gazda ben aldım yanıp sönen ilk ışık direk yanmaya başladı. ancak bir kaç gün sonra depoyu fulleyerek yola çıkmak zorunda kaldım. (104 TL gaz aldı.) bu arad 4 ışık ful yanıyordu.
    dönüşte (ışıkları pek takip edemedim) yine depoyu fulledim. şu an depo göstergesi kırmızı ile yeşil arasında duruyorken yine 50 TL gaz aldım.

50/2,24=22,32 litre

ilk ışık yanıyor, uzun depo 60 litrelik ve ustanın dediğine göre 48 litre neti var. bu durumda depoda da bir miktar gaz olduğundan dolayı 1 değilde 2 ışık yanması gerekmiyormu..

depo kalibrasyonu nasıl yapılır, bu konuda bana biraz bilgi verebilirseniz memnun olurum.
    SuYuN ÇaĞLaMaYaNıNDaN, İNSaNıN SöYLeMeYeNiNDEN KoRK.

Cevap: Ledlerin yanıp sönmesi kalibrasyon

Yanıp sönmede dahil lpg göstergesi 5 kademedir. Tank dolu olarak yetkili bayimize müracaat etmeniz durumunda tank kalibirasyonunuz yapılacaktır. Bilginize saygılar

Cevap: Ledlerin yanıp sönmesi kalibrasyon

bana elektrik kablolama şemasını gönderebilirseniz bu konu üzerinde uğraşmak ve geliştirmek istiyorum
    SuYuN ÇaĞLaMaYaNıNDaN, İNSaNıN SöYLeMeYeNiNDEN KoRK.

+ Konu Cevaplama Paneli