+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüksek devirde LPG den benzine otomatik geçiş

Exclamation Yüksek devirde LPG den benzine otomatik geçiş

merhabalar OCAK 2011 de aracıma BRC MY 10 kiti taktırdım Ankarada oturuyorum bugün 2 . viteste cinnah yokuşunu çıkarken motoru biraz sıkıştırdım 5000 devire çıkınca aracım kendiliğinden sinyal sesi ile birlikte benzine geçti aracımda 20 lt ( yani son ışık yanıyordu) kadar LPG vardı bu arada aracım 2004 model 1.6 16 valf vw Bora
    sevgili 2 A mühendislik yetkilileri bu durum normalmi ? değilse ne yapmalıyım şimdiden teşekürler.(Aracıma montaj MOCAN gaz yetkili servisinde yapıldı)

Cevap: Yüksek devirde LPG den benzine otomatik geçiş

Tankdaki lpg miktarı az rampa çıkarken tankdaki lpg arka kısıma toplandığı için benzine geçiş olmuş olabilir. Depo yarım veya dolu olduğu zaman ayni şartlarda benzinde geçiş olması durumunda yetkili bayimize durumu iletebilirsiniz sorunu çözeceklerdir. Bilginize saygılar

Sevgili 2 a yetkilileri çok kısa sürede sorunuma yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim .ilk fırsatta montaj yaptırdığım servise gidip sonucu burada sizinle paylaşacağım.yardımlarınız için teşekkürler.

ARACIMA GEREKLİ AYARLAR MOCAN GAZ YETKİLERİNCE YAPILDI.BU KONUDA BİR SORUNUM KALMADI.TEŞKKÜRLER.

+ Konu Cevaplama Paneli