+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane2 2004 lpg'ye geçiş

Megane2 2004 lpg'ye geçiş

Megane II 2004 1.6 dyn aracım var. LPG'ye geçmeyi ciddi şekilde düşünüyorum. Pazartesi İzmir karabağlardaki dönüşüm merkezinize gitmeyi düşünüyorum. Gitmeden önce aklıma randevu falan almak gerekir mi? Simit tanklı sistemin ücreti aşağı yukarı ne kadar olur? İnternetten okuduğum kadarıyla benzin ibresi sürekli azalırmış yol bilgisayarına bağlı olarak, bunun çözümü var mı? Birde manifold deliniyormu?

Teşekkürler.

Cevap: Megane2 2004 lpg'ye geçiş

Maliyet,randevu ve manifolt delinme işlemi için yetkili bayimiz ile görüşmeniz gerekiyor. Aracınıza MY-11 modeli uygulanacak, benzin göstergesi için PSA modülü kullanılacak. Bilginize saygılar

LPG'ye geçtim, my-10 modeli uygulandı. Herşey sorunsuz iyi hoş güzelde bu seviye ledleri sürekli yanlış gösteriyor. KM hesabı yapıyorum sürekli. Forumda okudum baya muzdarip var, çözümü varmı bunun. Örneğin depoyu fulletiyorum, 30-40 km aralıklarla 1 led sönüyor. Şuan 120 km yaptım 1 led yanıyor. Depom 47litrelik simit.

Gösterge için tam dolu tank kalibrasyonu yapılması durumunda gösterge daha standart çalışacaktır. Lpg tüketimini seviye göstergesine göre değil tankı tam doldurup 200-250 km sonra tekrar doldurarak test etmenizi tavsiye ederiz.

+ Konu Cevaplama Paneli