+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LUTFEN BAKIN DEPO LIMITI (KADIR BEY)

ARKADAŞLAR BEN ARACIMA 45LT DEPO TAKTIRDIM. %20 DAHA AZ GAZ ALIR DENILIYOR. BEN EN SON DUN GAZIM BITTI  DEPOYU FULETTIM. 46 LT GAZ ALDI. SAPITTIM .POMPACIYA DEPONUN 45 LT OLDUGUNU SOYLEDIM. GUVENLIK ACISINDAN BIR SORUN CIKARMI LUTFEN CEVAPLAYIN.................

BU ARADA 3 AY OLDU LPGYI TAKTIRALI YAKLAŞIK 5000 KM YOL YAPTIM.......

45 Litre tank, maksimum 32 litre gaz alir.
    Iki ihtimal var.
    Ya multivalf kesmedi, ya da gaz aldiginiz istasyondaki pompanin ayari bozuk.
    Depoyu tamamen sifirlayinca yaptiginiz km ye gore durum belli olur.
    Tank uzerindeki ibre nerede duruyor? Yuzde kac gosteriyor?
    Dolumdan sonra ledlerin dordu birden yanip sondu mu?

can amca o vana tam olarak nerede?
    resim varsa cok makbule gecer
    sevgilerle ve nice sorunsuz gunlere

ARKADASLAR KADIR BEY MAX 32 LT DIYOR. BU GUNE KADAR HEP DOLDURTTUM MIN 36-38-39 -40 LT ALDI. BIR ONCEKI SEFDERDE OPETTEN ALDIM DEPO BOŞTU 39.3 LT OTOMATIK OLARAK POMPA DURDU. SON ALDIGIM TOTALGAZ IDI O 46.1 LT DE BASAMAZ HALE GELDI. POMPA ATMADI BILE SAYAC DURDU ADAM ELIYLE TABANCAYI ALDI . BAZILARI POMPALARIN BASINC AYARLARININ SABIT OLMADIGINI SOYLUYORLAR HER HALDE DOGRU. KOLAY GELSIN.........

Giriste kapatma vanasi sadece ECE R 67-00 standartindaki urunlerde var. Bu multivalflerin uzerinde uzaktan kumandali selonoid kapatma vanasi yoktur.
    SEQUENT sistemlerimizde kullanilan multivalfler ECE R 67-01standartindadir. Giriste sadece asiri akim vanasi ve multivalftten cikisi kapatan cek valf vardir.
    Dolayisiyla bu sistemlerde girisi kapatma imkaniniz yoktur.

arkadaslar boyle durumlara mahal vermemek icin dispensirin basinda durup deponun yuzde sekseni dolunca iste kac litre ise dolumu durdurmaliyiz.bazen banada oluyo.cok basanlarin hepsi hava basiyor.en az 30 km fark ediyor.hem cok para aliyolar hemde km si az gidiyor.lutfen dikkat edelim bu depoda durdugu gibi durmayabilir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler