+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 OPEL ASTRA G 1.6

2003 OPEL ASTRA G 1.6

MERHABA,

2003 OPEL ASTRA G 1.6 ARAÇIM VAR. SATIN ALDIĞIMDA ÜZERİNDE VOLTRAN LPG VARDI. MUĞLA İL MERKEZİNDE YAŞIYORUM VE BURADA HAVA SOĞUK OLUYOR. ARAÇI ALDIĞIM NİSAN AYINDAN KIŞ BAŞLANGIÇINA KADAR HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM. ANCAK KIŞ BAŞLAMASI İLE ARAÇIMDA SÜREKLİ ARIZA LAMBASI YANMAYA BAŞLADI. BURDAKİ USTALAR ÇARE BULAMADILAR. HATTA KRONİK VOLTRAN SORUNUNU BİLDİKLERİ İÇİN SÜREKLİ PARÇA DEĞİŞİMİ YAPMAK İSTEDİLER. USTALARADA GÜVENİM KALMADI. BENDE ÇÖZÜM OLARAK KIŞ BOYUNCA ARAÇIMI HEP BENZİNDE KULLANDIM. BİRKAÇGÜNDÜR HAVALAR ÇOK GÜZEL YİNE LPGDE KULLANMAYA BAŞLADIM AMA YİNE ARIZA LAMBAM YANMAYA BAŞLADI. DÜŞÜK EGSOZ HATASI VERİYOR. WEBDE ÇOK FAZLA FORUM SAYFASI VAR VE HERKES BİRŞEYLER SÖYLÜYOR. GÖRDÜĞÜM KADARIYLADA LPG BAYİLERİ GENELDE BU SİTELERDE ÜYE DURUMUNDALAR VE SÜREKLİ KENDİ MARKALARINI ÖVÜYORLAR.
    SİZE YAZMAMIN SEBEBİ .EVREMDE TANIDIĞIM BİRKAÇ KİŞİ SİZİN MARKANIZI TAKTIRDILAR VE ÇOK MEMNUNLAR. ANCAK ARAÇ MARKALARI FARKLI. ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM ARAÇ MARKAMLA BRC NE KADAR UYUMLU? İSTATİSTİK VERİLERİNİZ NASILDIR. TAVSİYELERİNİZ NELER OLUR. AYRICA MUĞLADA ÇOK UZUN ZAMANDIR BAYİNİZ OLAN FİRMA VAR MIDIR?
    TEŞEKKÜRLER

Cevap: 2003 OPEL ASTRA G 1.6

Aracınız sistemimiz ile herhangi bir uyumsuzluk göstermez. İlgili link den yetkili bayi listemize ulaşabilirsiniz. Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli