+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5 ADET SORU SEQUENT 24

HASSASIYETLE FORUMDAKI BUTUN SORULARA CEVAP VERDIGINIZ ICIN TEŞEKKUR EDERIZ
    BENIM SORULARIM SIRAYSIYLA ŞOYLE
    1. MOTOR ISISI 30 DERECEYE GELINCE SISTEM KENDISI OTOMATIK GAZA GECIYO BU SURE NEKADARDIR MALUM BU SURE ICERISINDE BENZIN KULLANICAZ YANI YAKLAŞIK 1 KM MI 2 DK MI BU MALIYETI DE HESABA KATMAK GEREKIYO 
    1.a  YILDA YAKLAŞIK OLARAK 8.000-10.000 KM YOL YAPIYORUM TABI BU ARTABILIR AMA EN ONEMLISI GUNDE 10 GIDIŞ 10 GELIŞ 20 KM YOL YAPIYORUM ILK SORUM ESAS BU KONUYLA ILGILI YANI 10 KM 2-3 KM BENZINCE GECERSE ANLAMI KALMAZ.
    2. ISTEDIGIM ZAMAN ARABAYI BENZINLE KULLANABILIRMIYIM ONCEKI ARACIMDA BENZINE GECINCE ARABA KAFAYI YIYIYORDU ALIŞMIŞ GAZA -DEBRIYAJ SAPITIYO ARABA TEKLIYO-(TIPO 1.4 SXIE SISTEM 250 YTL) BU DURUMDA SORUN YAŞARMIYIM
    3. NEDEN HEP SIMIT DEPO TAVSIYE EDILIYOR BENDE SILINDIR OLANDAN VARDI 35 LT. NET BENCE BAGAJIN ARKA KISMINA TAKILIYOR  VE OLASI BIR ARKADAN CARPMA ESNASIDA 60-70 SM MESAFE KALIYO DEPOYA KADAR SIMIT ISE STEPNENIN YERINDE OLDUGU ICIN BANA DAHA BI GUVENSIZ GELIYOR SIMITIN BIR OZELLIGI VARMI
    4. KAMPANYA VAR DEMIŞSINIZ BIRAZ BILGILENDIRIRMISINIZ ŞU ANDA UYGULADIGINIZ FIYAT INDIRIM ORANI TAKSIT V.S. (SIRF FIYAT COK PAHALI OLDUGU ICIN TAKTIRMIYORUM YADA TAKTIRAMIYORUM BELIRTEYIM)
    5. ARAC GARANTI KAPSAMINDAN CIKIYOR SIZIN BUNUNLA ILGILI BIR GARANTINIZ VARMI YADA GARANTINIZ NEYI KAPSIYOR + LAMBDA SENSORUNDE ARIZALAR CIKIYORMUŞ BU SORUNLAR GIDERILDIMI
    SAYGILAR SUNARIM

Sn. Gursel Guney,
    Once ilginiz icin tesekkurler.
    Sorulariniza gelince;
    1- Soguk motorda sicakligi 30-35-40 gibi secmek mumkun. Motoru belirli bir sicakliga getirmenin sebebi, regulatordeki LPG nin buharlasmasini saglamak. Daha dusuk sicaklikta da LPG ye gecmek mumkun ama bu esnada motoru zorlamamak gerekir.
    2- Sofor mahalline koydugumuz yakit secici anahtar sayesinde istediginiz yakiti secme imkaniniz var.
    3- Simit depo cogunlukla fazla bagaj ihtiyaci olan kullanicilar tarafindan tercih ediliyor. Simit tanklarda mekanik darbelere silindirik tanklar kadar dayanikli ama bize soranlara silindir depo tavsiye ediyoruz.
    4- Su anda tum Turkiye de gecerli olmak uzere KDV dahil 1.500,-YTL kampanyamiz var. Kredi kartiyla taksitlendirmek te mumkun. 5- Garanti konusu birazda servisin yaklasimina bagli. FIAT - HYUNDAI grubu araclarda sikinti olmaz. Bu firmalarla 2 yil - sinirsiz kilometre garanti anlasmamiz var. Garantinin gecerli olabilmesi icin 20.000 Km bakimlarinin yetkli servislerimizde yapilmasi gerekiyor. Ayrica bu sistemlerde Lambda sensoru arizasi sozkonusu degildir.

Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler