+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYUNDAI Accent Era 2011 Fabrika Çıkışlı Sıfır Montaj

Red face HYUNDAI Accent Era 2011 Fabrika Çıkışlı Sıfır Montaj

HYUNDAI Accent Era 2011 Fabrika Çıkışlı Sıfır Montaj

Cevap: HYUNDAI Accent Era 2011 Fabrika Çıkışlı Sıfır Montaj

üstad gördüğüm kadarı ile, regülatör arkada yani abs.nin üzerinde ancak enjektör kütüğü yani railden çıkan hortum ön tarafa doğru gelmiş ucunda da filtre görünüyor. (ben fotoğraftan öyle görüyorum) regülatörden önce başka bir yeremi uğruyor acaba,
    SuYuN ÇaĞLaMaYaNıNDaN, İNSaNıN SöYLeMeYeNiNDEN KoRK.

Engin bey,

Reğülatör ile enjektörler birbirine çok yakın araya filtre koyarsanız motor kapağını monte edemezsiniz ve hortumun kırılma riski olur.
    Hortumu biraz dolaştırarak getiriyoruzki montaj kullanışlı olsun, motor kapağına deymesin, filitrenin bakımı kolay olsun.
    Saygılarımla.

Alıntı Engin_er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad gördüğüm kadarı ile, regülatör arkada yani abs.nin üzerinde ancak enjektör kütüğü yani railden çıkan hortum ön tarafa doğru gelmiş ucunda da filtre görünüyor. (ben fotoğraftan öyle görüyorum) regülatörden önce başka bir yeremi uğruyor acaba,

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin bey,

Reğülatör ile enjektörler birbirine çok yakın araya filtre koyarsanız motor kapağını monte edemezsiniz ve hortumun kırılma riski olur.
    Hortumu biraz dolaştırarak getiriyoruzki montaj kullanışlı olsun, motor kapağına deymesin, filitrenin bakımı kolay olsun.
    Saygılarımla.
    filitrenin bakımı kolay olsun. çok güzel bir düşünce, ama maalesef benim araçta sizede bahsettiğim gibi hortum motorun arkasından dolanarak regülatöre giriyor ve bu durumda filtre de arkada kalıyor, hal böyle olunca filtre değişiminde zorluk ortaya çıkacak yani hortumun bir ucu regülatörden söküldükten sonra filtre değişimi yapılacak, halbuki ben ustaya hortumun plastik üst motor kapağının altından hemen manifoldun yanından getirmesini hem filtre değişiminin daha kolay olacağını hemde hortum mesafesinin kısalacağını söylemiştim hiç aldırış etmedi ve bildiği gibi yaptı, sizin montajınız bu durumlar düşünülerek yapılmış olduğundan sizi tebrik ederim.

Alıntı Engin_er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filitrenin bakımı kolay olsun. çok güzel bir düşünce, ama maalesef benim araçta sizede bahsettiğim gibi hortum motorun arkasından dolanarak regülatöre giriyor ve bu durumda filtre de arkada kalıyor, hal böyle olunca filtre değişiminde zorluk ortaya çıkacak yani hortumun bir ucu regülatörden söküldükten sonra filtre değişimi yapılacak, halbuki ben ustaya hortumun plastik üst motor kapağının altından hemen manifoldun yanından getirmesini hem filtre değişiminin daha kolay olacağını hemde hortum mesafesinin kısalacağını söylemiştim hiç aldırış etmedi ve bildiği gibi yaptı, sizin montajınız bu durumlar düşünülerek yapılmış olduğundan sizi tebrik ederim.
    Beğeninizi kazanarak takdir edilmek bizi onurlandırdı,
    Montaj sonrası bakım kolaylığının sağlanması konusunda oldukca titizimdir.

Saygılar.

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğeninizi kazanarak takdir edilmek bizi onurlandırdı,
    Montaj sonrası bakım kolaylığının sağlanması konusunda oldukca titizimdir.

Saygılar.
    kendimde tüm işlerimde tertipli ve titiz bir çalışma sergilediğim için sizler gibi düzenli ve titiz kişileri hep takdir etmişimdir.

Saygılar.

+ Konu Cevaplama Paneli