+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Opel Astra G kasaya Brc

Opel Astra G kasaya Brc

2003 model Opel Astra G otomatik vites 1.6 aracım var şu an üzerinde yerli bir firmanın lpg kiti mevcut ve bu kitle çok sorun çıkardığı için Brc ye geçmeye düşünüyorum. mevcut kitimle yaşadığım sorunlardan kazandığım tecrübe ile Brc sistemlerde bu sorunların üstesinden gelip, lpgli ekonomik araç kullanmanın keyfini yaşatır mı?

1. katalitik konvertör arıza ışığı kesinlikle yanmayacak.
    2. -10 derece soğuk yada +20 derece yaz sıcağında -her türlü hava koşulunda- benzinden lpg ye en kısa zamanda ve sorunsuz geçecek. (yolda seyir halinde aracım otomatik vites olduğu için benzinden lpg ye geçişte araç stop ediyor ve fren çalışmıyor güvenlik için bu çok önemli)
    3. peryodik bir bakım zaman listesi verecek ve bunun dışında hiçbir sorunla ilgili servise uğranmayacak
    4. garanti konusunda arızalı parça için bekletmeyecek birebir değişimi anında yapacak.
    5. araca özel kalibrasyonu dört dörtlük olacak ve uyumda sıkıntı çıkmayacak

Brc bütün bunların garantisini veriyor mu? çünkü mevcut kitim ile kaza tehlikesi atlattım bir sorunun bitip deiğerinin başlamasından bıktığım için Brc ye geçmeye düşünüyorum

Cevap: Opel Astra G kasaya Brc

Öncelikle aracınızın yetkili servislerimiz tarafından kontrol edilmesi gerekiyor. Kullandığınız sistemin aracınıza herhangi bir zarar verip vermediği kontrol edilecek.
    1-Yapılan kontrolden sonra verilebilecek bir garanti
    2-Hava ve motor sıcaklığına bağlı olarak geçiş süreniz 10 sn ile 4 dk arası değişebilir.
    3-Tarafınıza verilecek garanti belgesinde periyodik bakım aralıkları belirtilmiştir. Periyodik bakım dışında aracın servise gelmeyeceğini otomobil üreticileri bile garanti edemiyor.
    4-Keyfi bir bekletme olmaz bayilerimizin stok durumuna göre durum değişir. Konu hakkında yetkili bayimizden garanti isteyebilirsiniz
    5-Bu durum için garanti istemenize gerek yok olması gereken durum zaten. Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli