Merhaba, Megane 2 hb aracıma cumartesi günü Ankara Mavi Denizler Otogazda Lpg kit montajı yapıldı. MY10 serisi ve 55lt simit tank birde psa modülü takıldı. Montaj sonrası için çok fazla endişelerim vardı ama PROFESYONEL ve işinin ehli olan bu insanlar hiçbir endişeye mahal vermeden işlerini 4-4 lük yaptılar. Şahsınızda MAVİDENİZLER OTO GAZA, Tuncay beye, Hasan Beye, Montajı yapan usta Tayfun beye öncelikle gösterdikleri o güzel ilgi ve alalakadan dolayı sonsuz teşekkürler... İlave olarak şunuda eklemek isterim Bir servis bukadarmı ilgili hoş görülü olur , buradan ankarada aracına lpg taktırıp memnun olmayan, yada taktırmayı düşünen tüm kişilere sesleniyorum... Adres belli Mavi Denizler Otogaz daha fazla düşünmeyin terettüt etmeyin gidin aracanızı Tuncay beye Hasan beye teslim edin... Şunu da elbetteki unutmamak lazım, bukadar kaliteli servis agları kurup eğitimler verip 10 numara iş yapıp ve en kaliteli ürün gamına sahip distribütör firmayıda es geçmek olmaz. 2A mühendislik !!! sizleri tanımıyorum lakin 2A olarak ankarada mavi denizleri biliyorum... Sizlerin yapılandırmış olduğu bayi oragnları elbetteki sizlerin profesyonel bakış açılarınız ciddi çalışmalarınız ve istikrarlı faaliyetlerinizin sonucudur. Sizlerede çok teşekkür ederim. Aracım 2005 model bu zamana kadar keşke daha önce taktırsaymışım ama okadar çok ileri geri konuşan varki ortalıkta , değerli arkadaşlar hiç kimsenin söylediğini kaale almayın , bende öyleydim ama gittim gördüm taktırdım... İşini bilen insanlarla iş yapın her ne olursa olsun... SLMLR