+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MOCAN A DUYURULUR

MOCAN BEY SELAMLAR.2004 OPEL VECTRA C SAHIBIYIM 20 GUN ONCE BRC TAKTIRDIM. ARACIMIN PERFORMANSINDAN COK MEMNUNUM .ANCAK YAKIT COK YAKIYOR GIBI GORUNUYO.ŞEHIR ICI KULLANIMDA BUGUN YAPTIGIM HESAPLA KM DE 165  YAKIYO CIKTI. YANI 100 KM DE 10,7 LT GIBI BIR YAKIT. BANA FAZZLA GELDI.SENCE NORMALMI.AYAR GEREKIRMI.AYAR GEREKIRSE PERFORMANS DUŞERMI.TECRUBELERINDEN FAYDALANDIRIR VE serkan_im@hotmail.com ADRESINEDE GONDERIRSEN SEVINIRIM

mocan a sormussun ama,
    sehiricinde 0,165 ykr lik deger mukemmel...
    bence hic sikayet etme... nazar degmesin...

sevgili mocan..daha once baska konu basligi altinda yanitladin galiba ama yine soracam. bizim vectra c lerin yol bslgisyarini lpge uyarlamanin imkani varmi?.ikincisi acikcasi debriyaj ve baski balatalarinin bozulup bozulmadigini anlayamiyorum sanirim. arabama simit tank taktirdim 55 lt lik .ancak ledlerin isiklari cok cabuk sonuyor ve moralim bozuluyot. sanirim simit tank lar da boyle bi sorun oluyor.ben arabayi samsun da kullaniyorum o yuzden yakit sarfiyati biraz fazla sanirim dedim. malumunuz samsunda trafik daha az(Dur-kalk)eski sistem lpgler sanirim daha az yakiyordu.(bende 1996 toyota vardi).Neyse cok konudan konuya atladim ama arabadan cok memnunum .bahsedilen sesle ilgili kulagima hic ses gelmiyoeskisinden hic fark yok.. birde sunu sorayim gaz ayarini birazdaha dusurtsem aracin performansinda azalma olurmu.Bir baska konuda bazilari 4 depo lpg 1 depo benzin kullan diyorlar enjektorler temizlenirmis dogrumu?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler