+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg sistemi kapanıp açılıyor

lpg sistemi kapanıp açılıyor

aracıma 1 ay evvel lpg taktırdım.ancak özellikle sıkışık trafiğe girip dur kalk yaptığımda lpg gösterge ışıkları kapanıyor ve tık diye bir ses gelerek sistem tamamen kapanıyor.bir müddett düz yolda ilerlediğimde sistem tekrar kendiliğinden açılıyor.klima açtığımda sanki bu olay daha çabuk gerçekleşiyor gibi geldi bana.yada bilemiyorum sıcak havanında etkisi olabilir.araç serviste bilgisayara bağlandı.hiç bir hata kaydı çıkmadı.renault servisinde de bilgisayara bağlandı yine hata çıkmadı.bu soruna neden olabilecek etken ne olabilir.gazı aldığım yerden kaynaklanıyor olabilir mi?şimdiden bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Cevap: lpg sistemi kapanıp açılıyor

Lpg tesisatında, lpg sigorta yuvasında kontak elektriği bağlantısında temassızlık olabilir. Lpg tesisatı ve bağlantılarının kontrol edilmesi gerekiyor. Durumu tekrar yetkili servise iletmenizi rica ediyoruz. Saygılar

peki bilgisayara bağlandığında böyle bir sorun olsaydı eğer araçta hata kaydı çıkmaz mıydı?elle mi kontrol edilmesi gereken bir durumdur bu

Bilgisayarda çıkmayabilir. Elle tesisat araç çalışırken gerekli kontroller yapılabilir. Bilginize saygılar

çok teşekkür ederim kolaylıklar dilerim

+ Konu Cevaplama Paneli