+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg de benzin ibresinin düşmesi sorunu?

lpg de benzin ibresinin düşmesi sorunu?

Konuyla ilgili saygıdeğer ustalarım.

Lpg'de giderken benzin ibresinin düşmesi her arkadaşımıza olduğu gibi bana da "acaba benzin mi yakıyoruz yada benzin mi bitiyor" kuşkusunu yaratmaktadır. Bunun bir çözümü varmıdır acaba?

Ayrıca bazı forumlarda "pg de ilerlerken benzin ibresinin sıfıra inmesi sonucu arac, benzin bitti olarak algılayıp motoru stop ettirebileceği" konusunda yorumlara denk geldim. böyle bir durum söz konusu olabilir mi? benim aracım otomatik. sanırım böyle bişey olsa Allah muhafaza şanzuman motor komple parçalarız gibime geliyor.

Konular hakkında detaylı bilgiler verirseniz çok sevinirim.

Cevap: lpg de benzin ibresinin düşmesi sorunu?

Eski mesajlarınızdan aracınızın Opel olduğunu görüyoruz. İlgili araçlarda çok az benzin olması durumlarında düşme olabilir. Benzin seviyesini yarım depo civarında tutmanız durumunda benzin göstergesi düşme sorunu yaşamazsınız. Aracın düşmeyi algılayıp motoru stop ettirmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bilginize saygılar

Cevap: lpg de benzin ibresinin düşmesi sorunu?

cevabınız için teşekkür ederim. ben genellikle çeyrek deponun altına düşmemeye çalışıyordum. demek ki canımızın sıkılmaması için bir çeyrek depo daha (gitti 50 tl ) benzin ekleyecez.

+ Konu Cevaplama Paneli