+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BILGI ALABILIRMIYIM???

Sayin Yetkili,

Formunuzdan bir yakinim vasitasi ile haberdar oldum ve yaklasik olarak 3 saat boyunca okudum. Fakat konunun cok  yabancisi olmam nedeni ile sizlerden bilgi almak istedim. Esimin
    1998 Model VW POLO 1.6 HB Otomatik arabasinin benzin sarfiyatindan artik biktim. Buna ne tip LPG donusum yaptirabilirim ??? Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

Iyi calismalar dilegi ile...

Araciniza Sequent 24 sirali sistem montajlarindan yapilacak,stepne yerine montaj yapilacak.Benzine oranla %50 yakit tasarrufu saglayacaksiniz ve performans kaybi,cekis dusuklugu yasamayacaksiniz.Bu sistemler sizin araciniz gibi 4 nokta enjektorlere ozel oldugu icin bu sistemlerden cok memnun kalirsiniz.Su anda bir kampanyamiz var 300 ytl pesin veriyorsunuz,1500 ytl yide maksimum kartla 10 taksitle oduyorsunuz yada size yakin olan yetkili BRC bayilerinden size ozel odeme plani cikartmalarini isteyebilirsiniz.Iyi gunler.

syin gayem yetkilisi
    lpg ici elektrigi bu aracta bobinden mi aliyorsunuz?

Bobinden aldiginizda LAMBDA SENSORU surekli ariza veriyor.  Yol bilgisayari Emission WorkShop yaziyor. Benim ilk yaptirdigim yer bobinden almildi basim cok agridi. Daha sonra gittigim servis yarim saatlik telefon gorusmesi sonunda bunu baska bir yere bagladi 3000 km oldu hic sorunum yok.

Alinti:
    syin gayem yetkilisi
    lpg ici elektrigi bu aracta bobinden mi aliyorsunuz?

Bobinden aliyoruz ama bilgisayar programiyla ariza lambasi yanmayacak sekilde bilgisayar ayarlamalari yapiyoruz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler