+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MITSUBISHI LANCER ARAÇLARDA LPG UYUMU

MITSUBISHI LANCER ARAÇLARDA LPG UYUMU

2005 Lancer sahibiyim. 0 aldığım aracımına benzin fiyatları nedeniyle garantisi dolmadan LPG dönüşümü yaptırdım. Önceleri çok araştırmama rağmen LPG dönüşümü yaptıran Lancer kullanıcısına ulaşamadım. Her türlü riski göze alarak 2007 yılı mart ayında LPG dönüşümü yaptırdım. 4 yıldır kullanıyorum. Çok memnun olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.İl başta çıkan küçük sorunlar 2 a mühendisliğin ilgisi ve LPG dönüşümünü gerçekleştiren Karaman Karpar Otomotivin çalışanlarının ilgileri ile giderildi. Birkaç yıl öncede Lancer kullanıcıları için bir başlık açılması için başvuru yapmıştım. Yapılmayınca siteye uzun süredir girmiyordum. Şimdi MITSUBISHI başlığını görünce deneyimlerimi paylaşmak ve benim gibi dönüşüm konusunda tereddüt yaşayan arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla mesaj yazıyorum. BRC markası, 2a mühendislik ve Karpar otomotive teşekkürler.

Cevap: MITSUBISHI LANCER ARAÇLARDA LPG UYUMU

bu gün hatta az önce lancerıma brc marka lpg taktırdım aracım henüz 20 binde umarım bir sıkıntı olmaz

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

arkadaşlar öncelikle iyi günler ben 2008(köpekbalığı) kasa lancer aldım araçta lpg var ama brc değil. bu gün birden bire motor lambası yaktı. bu da sinirimi bozdu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum birşey yoktu bu gün birden bire yandı. acaba ankara'da ki lancer kullananlar bunu nerden söndüreceğimi söyleyebilirler mi? birden yanmasının sebebi ne olabilir?

Aracınızda kullandığınız lpg sisteminin yetkili servilerine müracaat etmenizi öneriyoruz. Yetkili servisler aracınızın verdiği arıza koduna göre işlem yapması gerekiyor. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli