+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM AMA HALA TEREDDÜT YAŞIYORUM

LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM AMA HALA TEREDDÜT YAŞIYORUM

arabam 2010 model hyundai i20 1,2 motor. Benzin fiyatları malum el yakıyor nerdeyse arabaya binemiyorum o derece yani,lpg taktırmak istiyorum ama arabam yeni olduğundan orjinalliği bozulsun istemiyorum.Montajda biyerleri delinecek mutlaka arabanın değil mi,hem de kronik bi sorun yaşamaktan arabaya uyum sağlamayacağından korkuyorum yani pişman olmak istemiyorum ucuz yakıt kullanmak isterken eldeki bulgurdan olmak korkutuyo beni.
    Lütfen beni aydınlatırmısınız hyundai i20 1,2 motora lpg uyumu nasıl sorun yaşanıyormu arabanın orjinalliği bozulur mu ne yapmam gerek
    teşekkürler

Cevap: LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM AMA HALA TEREDDÜT YAŞIYORUM

Aracınıza lpg dönüşümü için herhangi bir sorun yoktur. Dönüşüm için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

aracın orjinalliğini bozacak bi müdahele oluyormu delme kesme gibi.bir de montaj hatası yapılırsa ne yapmam gerekir.teşekkürler

Gaz ve map için manifolt da delik açılacak, gaz borusu çıkışı için tank çıkışından delik açılacak. Her hangi bir sorun durumunda yetkili bayimiz ile görüşebilirsiniz. Sorun yetkili bayi tarafından çözülememesi durumunda bize yazabilirsiniz. Bilginize saygılar

sitenizde dolaşırken gördüm,manifoldu delmek yerine pipo takılıyor diye bişey okudum o nedir peki brc nin diğer markalardan farkı bu denmiş

Aracınıza uyması durumunda pipo uygulanabilir. Yetkili bayilerimiz karar veriyor. Pipo ile manifolta delik açma işlemine gerek kalmaz.Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli