+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: led ışık yanıyor tank yarıda

led ışık yanıyor tank yarıda

merhaba benim sorum led ışığı yanıp sönmeye başladı fakat tank üzerindeki gösterge hala yarıyı gösteriyor.bu normal bi şey mi?

Cevap: led ışık yanıyor tank yarıda

Tam dolu tank kalibrasyonu yapılması gerekiyor. Yetkili servislerimize durumu iletebilirsiniz. Saygılar

herhangi bir brc servisine mi yoksa taktırdığım yeremi gitmeliyim. ayrıca forumun bu sayfasıyla alakalı değil ama bir sorum daha var. tüpü taktırınca tanktan ses gelene kadar dolum yaptırdım.70 liraya doldu. (29.1 litre 2.4 liradan) şu anda 4. ışık yanıp sönüyor.280 km yol yaptım.ortalama 300 km yapabilirsem benim araba 100 km de 10 litre lpg yakacak. bu yakıt normal bir değer midir? teşekkür ederim

Önceliğiniz montaj yapan servis olmalı bu durum mümkün değil ise ilgili link deki size uygun yetkili bayimize müracaat edebilirsiniz.Mesajınız da aracınızın ne olduğu hakkında bilgi yok. Aracınızın lpg tüketimini her zaman ayni şartlardaki benzin tüketim değeri ile kıyaslayınız. Ayni şartlarda olmak üzere litre olarak benzinden %20 den daha fazla lpg tüketiminiz olmaması gerekiyor. Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

ben aracımın benzindede fazla yaktığını düşünüyorum.forumlardan edindiğim bilgilere göre diğer accent kullanıcılarınınki daha az .benzin içinde yakıt ayarı yaptırabilirmiyim? 2 yıllık şöförüm fazla bir bilgim yok.aracımda 2009 model accent era 1.4 tem teşekkürler

Aracınızın benzin değerlerine yetkili bayilerimiz müdahale edemez. Aracınızın rolantide ve yolda benzin değerlerine göre lpg ayarlarının kontrol edilmesini talep edebilirsiniz. Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli