+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FILITREDEN SES GELIR MI?

2005 model nissan primera ya brc takdirali 2500 km oluyor.Sistem motorun arka kismina
    motor ile govde arasina gizlenerek montajlandi.Montaji izmir power otogaz yapti simdilik sorunsuz kullaniyorum.Benim sorum su;yuvarlak soba borusu gorunumlu olan parca sanirim
    filtre olacak.Bu parca ilk montaj yapildiginda arac govdesine carpma nedeniyle ses yapiyordu.Bu nedenle araci teslim aldiktan sonra cevre yoluna dahi cikmadan geri dondum.Bu defa motordan cikan iki adet hortuma baglandi.Fakat simdilerde bu parcadan ses geldigini duyuyorum.Daha onceden de varmiydi cok emin degilim.Bu ses yazi ile anlatilmak istense herhalde dukuduk seklinde asagi yukari anlatilabilir.Araci ilk calistirdigimda,hizli vites degistirip gaza bastigimda bu sekilde ses geliyor.Bu normal mi acaba.Sarsilmak bu parcayi bozabilirmi.Bugun power otogaza gittigimde egsozdan geliyor dedi.fakat ilgisi yok.Parcayi sallayinca ayni sesi yine duydum.Ilerde bozulmayacaksa onemli degil aslinda Bu konuda beni aydinlatirmisiniz.

Filitrenin baska bir metal parcaya degmemesi lazim. Eger degerse titresimden zamanla asinip delineblir. Bu sesin nereden geldigini kesin olarak tespit etmeniz gerekiyor.

AYNI SES BENDEDE VAR BENDE DE O FILTRE BOŞTAYDI HORTUMA BAGLADIM.SES KESILMEDI.ACABA AMORTUSORLERDEN MI GELIYOR TAM ANLAYAMADIM.BENDE COK RAHATSIZIM

sayin avukatahmet  powerotogaz kendini kanitlamis bir servisimizdir. size mutlaka yardimci olacaktir lutfen tekrar powerotogaza basvurun . ses eger filitreden geliyorsa kadir beyin dedigi gibi zzamanla delinebilir. 
    unutmadan ilk kalkis esnasinda  da bu ses geliyormu

filtrenin etrafina sungerimsi bir madde sarilmisti.Bu nedenle araca carptigini sanmiyorum.Emin oldugum belirttigim sesin filtrenin icinden geldigi.Cunku elimle salladigimda ayni sesi duyuyorum.Ilk calistirmada da bu ses geliyor.Ilk firsatta power
    otogaza gidecegim.

tamam insallah hallolur sonucunu bizimle paylasin

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler