+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2000 model C 200 kompresör LPG

2000 model C 200 kompresör LPG

merhaba,
    2000 model c200 için BRC marka LPG takdırdım. 2 hafta geçti ve 600 km yaklaşık yol yaptım ve ortalama 40 kuruş yakıyor. gazı taktırdığım bayinize de götürdüm ama değişen bir şey yok. sizce fazla yakmıyor mu? bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Cevap: 2000 model C 200 kompresör LPG

Lpg tüketimini aracınızın ayni şartlardaki benzin tüketimi ile kıyaslayınız. Ayni şartlarda litre olarak benzinden %20 den fazla lpg tüketiminiz olmaması gerekiyor. Lpg tüketiminiz bu oranın üzerine çıkıyor ise durumu yetkili servise iletebilirsiniz. Aracınızın öncelikle rölanti de ve yolda lpg ayarları kontrol edilecek. Bilginize saygılar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lpg tüketimini aracınızın ayni şartlardaki benzin tüketimi ile kıyaslayınız. Ayni şartlarda litre olarak benzinden %20 den fazla lpg tüketiminiz olmaması gerekiyor. Lpg tüketiminiz bu oranın üzerine çıkıyor ise durumu yetkili servise iletebilirsiniz. Aracınızın öncelikle rölanti de ve yolda lpg ayarları kontrol edilecek. Bilginize saygılar

cevabınız için çok teşekkürler. Aracı geçtiğimiz hafta sonu bayiye götürdüm ve rölantide çalışırken bilgisayara bağladılar ve normal dediler ama bana pek normal gelmedi. tekrar götürmeyi düşünüyorum ama değişen bir şey olmazsa yapıla bilecek başka bir şey var mıdır?

Rölantide ve yolda olmak üzere iki çeşit ayarımız var yoldaki ayarlarında kontrol edilmesi faydalı olur. Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli