+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bmw 316 i

bmw 316 i

2009 model bmw 316i ye lpg taktırmak istiyorum ama bu konuda biraz kuşkularım var ilk defa bir aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum açıkçası bu kunuda pek bilgi sahibi olduğum sayılmaz kulaktan duyma şeylerle yetiniyorum bu konuyu bide siz uzmanlardan duymak istedim...
    1. bmw 316 i aracımın zaten normalde perfonmasından zaten bu aracı kullananlar bilirler pek memnun değilim, şimdi LPG taktırdıktan sonra bu perfonması nasıl etkiler dahada performansı dahada düşürürmü en çok bu konu üzerinde duruyorum aracımın performansında en ufak bi değişiklik olamayacaksa taktırmayı düşünüyorum
    2. güvenlik konusunda da çok fazla bilgi sahibi değilim kulaktan duyma işte lpg li raçlar riskli her an patlayabilir bombadır gibi kapalı otoparklara dahi girmeleri yasaktır şeklinde şeyler duyuyoruz bu konudada bana bilgi verirseniz sevinirim..

Cevap: bmw 316 i

1- Max. %5 performans kaybı yaşayabilirsiniz ki rahatsız edecek bir oran olduğunu düşünmüyoruz.
    2- Standartlara uygun ürün ve montaj ile herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Kapalı otopark konusunda henüz yasal düzenleme yapılmadığı için sıkıntı çekebilirsiniz.
    Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bilginize saygılar

ADANA da merkezde yaşıyorum bu konuda uzman gerçekten bu işi kaliteli yapan hangi yetkili bayi yi tavsiye edersiniz.

Yetkili bayilerimiz gerekli eğitimleri almışlardır. İlgili link deki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli