+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG AYARINI KENDİM YAPACAĞIM

LPG AYARINI KENDİM YAPACAĞIM

İYİ GÜNLER PEUGEOT 406 SV ARACIM VAR ROLANTI DÜZENSİZLİĞİNDEN DOLAYI AYAR YAPTIRDIM ANCAK ARACIM ESKİSİNE GÖRE %20 DAHA FAZLA YAKIYOR BİR ÇOK SERVİSİNİZE TEKRARA TEKRAR AYAR YAPTIRDIM AMA BİR TÜRLÜ ESKİ DÜZENE GELMEDİ BENDE UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU SEQUENT 24 PROGRAMINIZI BULDUM ARACIMA UYGUN PROGRAM VE İNTERFACE KABLOSU İLE PC BAĞLANTISI KURDUM SİZDEN RİCAM BENİM ARACIMIN UYGUN DEĞERLERİNİ ÖĞRENMEKTİR

Cevap: LPG AYARINI KENDİM YAPACAĞIM

Benzin değerleri baz alınarak lpg ayarları yapılır. Aracın az yakması veya çok yakmasına bakılmaz. Her araç için uygun değer şeklinde bir kavram yoktur. Bahsettiğiniz buradan yardım edebileceğimiz bir durum değildir. Yetkili bayilerimizden yardım alabilirsiniz. Bilginize saygılar

ilginize teşekkür ederim deneme yanılma yöntemiyle uğraşacağız inşallah yapa bilirim

RİCA ETSEM SEQUENT 24 MY07 KULLANMA KILAVUZU NU MAİL OLARAK GÖNDERİRİMİSİNİ afakan.afakan@hotmail.com

Bahsettiğiniz türdeki belgeleri sadece yetkili bayilerimiz ile paylaşabiliyoruz. Bilginize saygılar

100 km 7.0 lt benzin tüketimi olan aracın lpg de kaç km gitmasi lazım

100 km max. 8.4 lt lpg tüketimi olması gerekiyor. Bilginize saygılar

iyi günlert tekrar ben araçıma lpg ayarı yaptıktan sonra eksoz emisyon değerleri aşağıdaki gibi
    CO:0.79
    CO2:12.31
    HC:190
    O2:1.46
    LAMBDA:1.042
    SİZCE DEĞERLE İDEAL DEGERLER Mİ
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Değerlendirme için gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bilginize saygılar
    http://www.2a-lpg.com/showthread.php...ERLER-NELERDIR

+ Konu Cevaplama Paneli