+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1998 model doğan slx 1.6 ie (tek nokta enjeksiyonlu)

1998 model doğan slx 1.6 ie (tek nokta enjeksiyonlu)

iyi günler brc teknik ekibi benim aracımda atiker marka tek noktlı lpg sistemi var. aracımda ilk önce enjeksiyon ışıgı sürekli yanmaktadır bu bir sorun teşkil edermi? (kutup başlığını sök 15 dk bekle tak benzine al yine aynı) ikinci olarak araçla yola çıktıktan sonra durup biraz sonra marşa bastığımda araba sürekli boğulmuş gibi oluyor araç çalışmıyor ve marşa devamlı bir süre basınca çalışıyor tabi bir gün marş bitmezse iyi! ama gaz pedalına yarım basıp marşa basınca çalışıyor. daha sonra özellikle rampalarda araç çok kötü yıgılıyor nerdeyse motorlar geçecek beni. düzlükte de gaz verince araç önce yıgılıyor sonra açılıyor. bu sorunlar neyden kaynaklanabilir. ben katalitik konvertörün tıkalı olduğunu veya mikserin hava aldığından şüpheleniyorum. bide emülatörün benzini uyutamayıp benzinle lpg aynı anda geliyor gibi. böyle olunca da araç çok yakmakta ör:20 tl gaz ile 60 km. atiker den hiç memnun kalmadım ve brc geçmek istiyorum. anlıyacağınız baya sorun var sizce nasıl bir yol izlemeliyım ve ne tavsiye edersiniz sorunlarım neyden kaynaklanabilir? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevap: 1998 model doğan slx 1.6 ie (tek nokta enjeksiyonlu)

Öncelikle ilgili markanın yetkili servilerine durumu iletmenizi tavsiye ederiz. Aracınızda sorunun kaynağı olarak yazdığınız bütün nedenler olabilir. Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli