+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bende lpg taktirmak istiyorum

bende lpg taktirmak istiyorum. arabam 1994 model peugeot xr hecbeck. karburatorlu.
    forumda okudugum kadariyla benim araca brc marka sirali sistemdenmi takilmasi gerekiyor yoksa baska bir sistemmi.

karbiratorlu araclar icin AT 90 adini verdigimiz karburatorlu kit baglanabilir sequent 24 baglanamaz sirali sistem sadece elektironik enjeksiyonlu araclara baglaya biliriz

Click for Member Contact info
    altinok77
    Yeni Uye

3 Yaniti Var
    Gonderme Tarihi: -  12/10/2006  :  09:43:25  Bu Yaniti Incelettir  Mesaji Düzenle  Alinti Yaparak Yanitla  Ip Adresine Bak
    karburatorlu araclara mikserli sistemlermi takiliyor. dezavantajlari ne bende taktirayimmi? taktiran arkadaslar yada yetkililer cevaplarsa sevinirim
    Üye Iletisim Bilgilerine Bak
    gayem
    BAYI

23 Yaniti Var
    Gonderme Tarihi: - 12/10/2006 :  14:49:47  Report this post to a Moderator  Mesaji Düzenle  Alinti Yaparak Yanitla  Ip Adresine Bak  penWindow(pop_delete.asp?mode=Reply&REPLY_ID=3369& TOPIC_ID=718&FORUM_ID=1)">Yaniti Sil

Sizin araciniza sirali sistem montaji yapilamaz.Karbiratorlu araclara mikserli sistem montajlarindan yapiliyor.Benzine oranla %40 civari bir yakit tasarrufu saglamis olacaksiniz,Cok fazla sizi rahatsiz etmeyecek sekilde performans kaybi,cekis dusuklugu yasiyabilirsiniz.2-2.5 saate yakin montaj zamaniniz var.Kesilen faturanizla birlikte 1 ay icinde ruhsata isletme islemlerinizi yaptirmak zorundasiniz.Aracinizin normal benzindeki bakimlarinizi duzenli devam ettirdiginiz surece gazda bir sorun yasamazsiniz.Ve tabii ki BRC oneriyoruz.Kisaca hala benzinde gezmeniz kabahat .Iyi gunler...
    Alinti:
    karburatorlu araclara mikserli sistemlermi takiliyor. dezavantajlari ne bende taktirayimmi? taktiran arkadaslar yada yetkililer cevaplarsa sevinirim

Edited by - gayem Tarih: 12/10/2006 14:51:27 Gayem Otogaz

Ayni soruyla 2 ayri konu acildigi icin digeri verilen ceapla birlikte buraya tasindi.
    ADMIN

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler