+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hyundai ix 35 1.6 gdi motor

hyundai ix 35 1.6 gdi motor

selam arkadaşlar yeni hyundai ix35 1.6 gdi motor araba aldım lpg dönüşüm kiti takılıyor mu takılıyorsa sağlıklı mı ve nerde taktırabilirim ben mardinde kalıyorum

Cevap: hyundai ix 35 1.6 gdi motor

İlgili araçlara şu anda montaj yapılamıyor. Bilginize saygılar

Bunlar icin lpg kiti takmak icin calisma yapildigi bilgisini aldim öyle bir çalışma var mı brc de

İlgili motorlar için LPI ( Sıvı püskürtmeli) sistemlerimizi beklemekteyiz. Şu anda kesin tarih veremiyoruz. Bilginize saygılar

1-1.5 ay icinde testler bitip takmaya baslanacakmis sistem ix35 lere bilgisini aldim dogrumu acaba sayet dogruysa cok guzel haber allah razi olsun brc den degilse 2 ay sonra elden cikarip blue nin dizelini alacam yakittan dolayi agiz tadiyla bi jipe binmek kismet olmayacak gariban ortadirek türke bisey daha bu yeni sistemde %30 yakit tasarrufu oldugu soyleniyor dogrumu sistemin varligi ve tasarrufu

Tarih ve tasarruf hakkında kesin bilgi veremiyoruz. Kesinleşen durumlar hakkında gerekli duyuruları yapacağız. Bilginize saygılar

Bir gelisme var mi acaba saglikli bilgiyi nerden alabiliriz cunku takilmasa arabayi elden cikaracam

Gelişme olduğu zaman duyuru yapacağız. Bilginize saygılar

arkadaşlar bir gelişme var mı acaba test yapıldığı bilgisini alıyoruz doğruluk payı var mı

+ Konu Cevaplama Paneli