+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SIZCE LPG TAKTIRMALIMIYIM?

SAYIN PHYSIOTENS ,

BIZ IZMIRDEN GAYEM LPG YIZ.2A MUHENDISLIGIN IZMIRDEKI TEK YETKILI BAYISIYIZ.
     SIRALI SISTEM MONTAJLARINDA MIKSER OLMAMASI VE ENJEKTOR SISTEMIYLE GAZ BESLEMESI SOZ KONUSU OLDUGU ICIN ARACINIZDA %50 TASARRUF OLACAGINI SOLEYEBILIRIZ.SU ANDA YAKTIGINIZ YAKITA ORANLA GAZA GECTIKTEN SONRA SEHIR ICI 250 YAKAN ARACINIZI YAKITI 125 E, SEHIR DISI 200 YAKAN ARACINIZIN 100 E DUSECEGINI RAHATLIKLA SOYLEYEBILIRIZ.
      DAHA ONCEKI KULLANDIGINIZ SISTEMDEN COK FARKLI BIR SISTEM TAKILACAGI ICIN ARACINIZIN SABAH CALISMAMA PROBLEMI OLMAYACAK CUNKU ARACINIZ ENJEKSIYONLUDUR ARACINIZIN ILK CALISMASI HER ZAMAN BENZINLE OLACAKTIR ARACINIZIN MOTORU ISINIP 40 DERECE YE ULASMASIYLA ARACINIZ GAZA KENDILIGINDEN GECISI YAPACAKTIR,AYARLA ILGILI OLARAK BU SISTEMDE ARACINIZA BIR ECU TAKILACAK ARACIN ISI BITINCE MONTAJLA ILGILI ARACINIZI BILGISAYARA BAGLAYIP ARACINIZIN BENZINSEL CALISMA OZELLIKLERINI BILGISAYAR YARDIMIYLA BU ECUYA PROGRAMLICAZ,DAHA SONRA GAZLA ILGILI PROGRAM YAPICAZ O YUZDENDE O ANDAN ITIBAREN ARACINIZ BEYINE YUKLENEN PROGRAMLA ARACINIZI YONETECEGI ICIN DIGER ARACINIZDAKI GIBI AYARA GELME GIBI BIR PROBLEMINIZ OLMAYACAK,CEKIŞTEN DUSMESI GIBI BIR SORUNUNUZ OLMAYACAK CUNKU ARACINIZA MIKSER APARATI TAKILMAYACAK.BU SISTEM SON DERECE TEKNOLOJIK BIR SISTEM VE DUZENLI GIDEN BIR SISTEMINIZI BOZMAYACAGINIZDAN EMIN OLABILIRSINIZ.AKSINE DAHA ONCE NIYE TAKTIRMAMISIM DIYE DUSUNEBILIRSINIZ )
     SIRALI SISITEMLERIN MONTAJ FIYATI NAKIT OLARAK 1550 YTL AMA KREDI KARTLI ODEME YAPACAKSANIZ BUNUNLA ILGILI DETAYLI HESAPLAMAYIDA TABII KI YAPABILIRIZ.
     BRC MARKA ARACINIZA UYGUNLUK GOSTERIR,HERHANGI BIR GUC KAYBI ASLA YASAMAZSINIZ VE AYAR PROBLEMI YASAMAZSINIZ.
     GAYEM LPG--0 232 328 23 90 - 328 23 91 - 458 61 49
      AKLINIZA TAKILAN BASKA SORULAR VARSA YARDIMCI OLABILIRIZ.YERIMIZ 1.SANAYI SITESI MERSINLI VE ATA SANAYI SITESI CIGLI/IZMIR.
      IYI GUNLER.

PROJE DAHIL 1000 EURO DIYEBILIRIM MONTAJ UCRETINE O KONUYA ACIKLIK GETIRMEMISIM OZUR DILERIM,SIZI YANLIS YONLENDIRMEK ISTEMEM.

Sn. Physiotens,
    Izmir Yetkili Bayimiz GAYEM OTOGAZ sorulariniza gerekli cevaplari vermis. 
    Diger kullanicilarinda bilgisi olmasi bakiminda bir kez de biz yazalim
    Araciniza uygun donusum kitimiz "SEQUENT 24" diye adlandirdigimiz "SIRALI GAZ FAZI ENJEKSIYON SISTEMI". Italyan Firmasi MTM SRL nin bir dunya markasi olan "BRC". Hem Avrupa hemde ulkemiz icin yeni bir urun.
    Sozkonusu urun Avrupa da otomotiv firmalarinca onayli ve TOFAS tarafindan Albea model araclara fabrikada monte edilmektedir.
    Avrupa Birliginin en son ECE R 67.01 regulasyonuna gore uretilmis ve onaylanmis olan bu urun yangin testleri dahil tum guvenlik testlerinden
    gecirilmis olup, maksimum guvenlik ve performansi bir arada sunmaktadir.
    SEQUENT, LPG donusumunde gelinen son noktadir. Eski sistemlerde mixer kullaniliyordu, artik mikser yok.
    Motorun ihtiyac duydugu gaz miktari benzinde kullanilan ECU (Elektronik Kontrol Unitesi) benzeri bir elektronik beyin tarafindan kontrol ediliyor.
    Faydalari:

1-     Aracin benzinle calistigi anlarda ECU da depolanan bilgiler degismiyor.

2-     Silindirlere ihtiyaca gore ayni miktarda yakit gonderilebiliyor.

3-     Vakumu zayiflatici engeller olusmuyor.

4-     Hic bir uyutma gerekmiyor.

5-     Benzin ECU suna hic bir hata sinyali gitmiyor.

6-     Benzin ECU su fonksiyonlari gazla calismada aynen korunuyor.

7-     Emme manifoldunda patlatma "Back Fire" olusmuyor

Daha fazla bilgi icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz :
    http://www.2a.com.tr/tr/product3/p31f.htm

http://www.2a-lpg.com

SEQUENT Montaji sadece egitim almis yetkili bayilerimiz tarafindan yapilmaktadir.

Iyi gunler dilerim.
    Kadir Orucu
    2A Muhendislik Ltd.
    Makina Muhendisi
    BRC Turkiye

Sn. Necip Cetin,
    Eskisehir yetkili servisimizin bilgileri asagidadir. LPG de araciniz benzine gore %20 daha fazla yakit tuketecektir. (Sizin aracinizin LPG tuketimi 7.4 Litre/100 Km olacaktir). Ekonomi fiyatlar arasinda farktan dogmaktadir. Ayrica daha uzun motor yagi omru, daha uzun surede buji degisimi gibi artilariniz da olacaktir.
    Sitemizin Resim Galerisi-Sequent montajlari- bolumunde SEQ.24 takilmis arac resmini gorebilirsiniz. LPG de hic bir sikinti yasamaz ve aracinizdan daha fazla randiman alacaginizi size garanti edebiliriz.

Eskisehir Bayimiz:
    OTO EMRE-EMRE TEKIN Tel: 0-222-237 2047 / 227 9525

Cevabiniz icin tesekkur ederim.Bize litre bazin da asagi yukari ayni benzini yakacagimizi soyluyorlardi yanlis soylemisler demekki.

ONCELIKLE VERDIGINIZ CEVAPLAR VE HASSASIYETINIZ ICIN TEŞEKKUR EDERIM.SORULARIM SIRASIYLA ŞU ŞEKILDE.
    1-ARACIM 2001 NISSAN PRIMERA COMFORT 1600. AYDA YAKLAŞIK 1500-2000 KM YOL YAPIYORUM.ŞEHIR ICI 250 ŞEHIR DIŞI 200  BIN LIRA GIBI BIR BENZIN TUKETIMI VAR.BU DEGERLERDEYKEN SIRALI SISTEM LPG YI TAVSIYE EDER MISINIZ? EGER LPG YE GE_
    CERSEM YAKIT TUKETIMIM KONUSUNDA NE KADAR BIR AVANTAJIM OLUR.
    2- DAHA ONCEDE LPG LI ŞAHIN KULLANDIM SIRALI SISTEM DEGILDI.BENIM EN BUYUK  SIKINTIM RANDIMAN ALAMAMAK. YANI SABAH CALIŞMAMASI YA DA ZOR CALIŞMASI,SUREKLI AYARININ BOZULMASI, CEKIŞTEN DUŞMESI ,PISLIKTEN TIKANMASI VE BUNUN GIBI PEK COK SORUN.ŞU ANDA ARABAM SAAT GIBI CALIŞIYOR HIC BIR PROBLEM YOK.SIRALI SISTEM LPG YI TAKTIRIPTA DUZENLI GIDEN BIR SISTEMI BOZMAKTAN KORKUYORUM ACIKCASI.SIRALI SISTEM LPG DE BU SORUNLARI YAŞAR MIYIM?
    3-SIRALI SISTEMIN MALIYETI NEDIR VE IZMIR DE TAVSIYE EDEBILECEGINIZ YETKILI BAYII NIN ADRESI VE TELEFONU NEDIR?
    4-BRC MARKA ARACIMA UYGUNLUK GOSTERIR MI ,HERHANGI BIR AYAR PROBLEMI YA DA GUC KAYBI YAŞAR MIYIM?
             CEVAPLARINIZ ICIN ŞIMDIDEN TEŞEKKUR EDERIM..

Megan iki 2004 model arabamiz var.Eskisehir de bulunuyoruz.Burada  BRC bayisi varmi kime
    taktira biliriz.Arabamiz su anda 100km de 6.2 lt.benzin yakiyor.Sehir disinda 90 km hizda LPG de de ayni litreyimi yakar acaba 100 km de.
    Daha once Megan a takildi mi randiman verirmi
    meganlar da da.Bir de yukarida belirttigim gibi Eskisehirde bu isi iyi yapan kim bize tavsiye edebilir misiniz.Tesekkur ederim simdiden

1999 model Peugeot 406 2.0 kullanmaktayim. LPG taktirdigim taktirde motor omru bakimindan bir sikinti ile karsilasirmiyim? Ankarada bayiniz varmi? Parca ve montaj fiyati ne kadardir? Arabanin periyodik bakimlari icin Peugeot servislerinin ekstra bilgi sahibi olmalari gerekirmi?

Sn. Yetkin,
    Motor omru acisindan LPG nin olumlu katkilari olur. 
    Ankara Yetkili servisimiz YALDIZLAR OTOGAZ Tel: 0-312-394 33 34
    Kendileriyle temasa gecerseniz her turlu detayli bilgiyi alabilirsiniz.
    Iyi gunler.

Peugeot 406ya Ankara Yaldizlar Otogazda donusum kitini taktirdim. Arabam sehir icinde 260-300.000 lira yakarken bu rakam 115-145.000 lira arasina dustu. Sistemden cok memnunum. Gaza geciste hic bir sey hissedilmiyor. Arabanin cekisinde bir dusme varsa bile ben hissedemedim. Acaba diye dusunen arkadaslar icin bu tecrubeyi aktardim. 2A Muhendislik ve Yaldizlar Otogaza tesekkurler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler