+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 yil veya daha fazla suredir BRC kullananlar

Arkadaslar 1 yil gibi uzun bir suredir veya daha fazla BRC kullananlar varsa onlarin tecrubelerini ve araclarinin ilk donusum yaptiklari zamanlar ve son durumlari arasindaki (varsa) farki hakkinda goruslerini alirsak sanirim garanti bittikten sonra da herhangi bir problemle karsilasip karsilasmadiklarini ogrenmek donusumu dusunen arkadaslar icin faydali olacaktir saniyorum.

Acikcasi ben merak ediyorum. Lutfen 1 yildan uzun BRC kullanan arkadaslar buraya deneyimlerini aktarsinlar.

Bu konuda haklisiniz,herkes arastirip aracina taktirtana kadar netten faydalaniyor,sonra bir daha asla bu sayfalara bakilmiyor.
    Alinti:
    Hocam 5 yildir kullaniliyormus

Kullananlarin herhalde bu siteden haberleri yok zannediyorum.

reklam edelim onlarinda haberi olsun

Her zaman bekleriz.
    Alinti:
    Sayin Gayem

Ben Artik Emekli olup  Didim deki evime yerlesecegim gibi !
    Artik bakim ve diger isler icin sizi ziyaret edecegim herhalde   Bu foruma girmek  istemeyeni zorlayamayiz ne yapalim kader bu deyip  forumun dinamigini ayakta tutmaya calisiriz bizde 
    selam ve sevgilerimle

Bu foruma katilanlardan hic kimsenin araci bir sene olmadi galiba. kimseden cevap yok.BRC sirali sistem piyasalara gireli ne kadar oldu arkadaslar?

Demekki problemini halleden foruma bir daha ugramiyor. o zaman surekli problemim var diywn konulari takip etmek lazim herhalde.  Uzun suredir kullanan arkadaslari oralarda yakalarsak ne ala

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler