+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protesto

Katiliyorum

MUJDE....
    Cok yakinda FS otogazda sistem taktiran herkes AYGAZ OTOGAZDA indirim kuponu sahibi olacak, Yerli sermaye  (IN) yabanci sermaye (AUT)

Alinti:
    MUJDE....
    Cok yakinda FS otogazda sistem taktiran herkes AYGAZ OTOGAZDA indirim kuponu sahibi olacak, Yerli sermaye  (IN) yabanci sermaye (AUT)

hep total gaz kullaniyordum .AMA ARTIK ALMIYORUM ALMAYACAGIMDA TOTAL GAZI.
               ANCAK AYGAZ DAKI UCKAGITLARIDA BI ORTADAN KALDIRSALAR SONUNA KADAR AYGAZ DIYECEGIMDE........

KIM AYGAZ BAYIINDEN ALDIGIN GAZLA BENZINDE YAKTIGI GIBI YAKIYOR TL BAZINDA KIM BAYIININKIDE SUPER.UC KURUŞ FAZLA KAZANMAK ICIN HILE HURDA ILE AYGAZIN BUYUKLUGUNE VE ADINA LEKE KOYAN BAYILERE YAZIKLAR OLSUN DIYORUM.YOKSA MUMKUNMU AYGAZIN USTUNE GAZ OLMASI HEP BAYILERIN SAYESINDE DIGER MARKALARA YONELDI TUKETICI.
             ONCELIKLE BUNLARADA DIKKAT CEKMEK ISTEDIM.
        FRANSIZ MALLARINA TUMDEN PROTESTO CEKELIM

Aynen katiliyorum butun fransiz mallarini boykot edelim

protestolarinizi bekliyoruz

yerli mali turkun mali ama kaliteli olursa

ben zaten totalden almiyordum artik hic almayacagim

Fare daga kusmus dagin haberi olmamis.

sayin sonmocanin ve degerli hocamin soylediklerine katiliyorum...
    hem total mi??
    o da ne...!!!!  ....????

Buyuklugun tek olcutu nufus degil maalesef, 10 milyar dolar ihracat hacimlerini kapatirsak biz ne hale geliriz bir de bunu dusunmek lazim sonucta ureten bir toplum degiliz unutmayalim. Renolarimiza parca gelmeyecek, cok kaliteli ve uygun fiyatli fransiz mali kalp stentleri de gelmeyecek ( sadece ornek ) ( bu daha vahim ). Belki de iyi olur bu yokluk aklimizi basimiza getirir de uretmeyi ogreniriz. 
    Sonucta mesele dag olabilmekte, zaten dag olursan bu gibi muamelelere de maruz kalmazsin.

Alinti:
    63 milyon nufusuyla bizden buyuk degil, cok afedersiniz de tu...sek bogulurlar.  10 milyar dolar ihracat hacimlerini bi kapatin da ne hale geliyorlar gorun. ama biz unutkan milletiz, her seyi kolayca unuturuz.

Alinti:

Fare daga kusmus dagin haberi olmamis.

Edited by - sonmocan Tarih: 15/10/2006 23:16:56

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler