+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YENİ HONDA CİTY OTOMATİK LPG DÖNÜŞÜMÜ

YENİ HONDA CİTY OTOMATİK LPG DÖNÜŞÜMÜ

MERHABALAR 2009 HONDA CİTY 1.4 LS OTOMATİK ARAÇ SAHİBİYİM. ARACIMIN YAKIT SARFİYATI ŞEHİR İÇİNDE OLDUKÇA FAZLA. 100 KM DE 1O LİTRENİN ÜZERİNE ÇIKTIĞI OLUYOR. BU YÜZDEN LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ŞU SIRALAR ARAŞTIRIYORUM. BRC TAKTIRANLARIN GENELDE OLUMU YORUMLARINI OKUDUM. ARACIMA LPG TAKTIRIRSAM SORUN YAŞAR MIYIM? YAZILAN YORUMLARDA LPG TAKTIRDIKTAN SONRA;
    1) ARIZA LAMBASI YANDIĞINI SÖYLEYEN
    2) ARAÇ HAREKET HALİNDEYKEN HEM BENZİN HEM LPG YAKTIĞINI SÖYLEYEN
    3) ARAÇ RÖLANTİDEYDEN DEVİR SAATİNİN İNİP ÇOKTIĞINI SÖYLEYEN
    4) ARACININ LPG TAKTIRDIKTAN SONRA TEKLEDİĞİNİ SÖYLEYEN
    .
    .
    .
    GİBİ SOUNLAR YAŞANIYORMUŞ. BENİM ARACIMLA AYNI ARAÇ SAHİBİ OLUP LPG TAKTIRANLARIN YORUMLARINA VE SİTENİN YETKİLİLERİNİN TEKNİK BİLGİSİNE İHTİYACIM VAR.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU ULUCAM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Cevap: YENİ HONDA CİTY OTOMATİK LPG DÖNÜŞÜMÜ

Aracınıza dört silindirli araçlar için üretilmiş olan MY-11 modelimiz uygulanacak. 10 lt benzin tüketiminizin olduğu şartlarda sistemlerimiz ile aracınızın max. 12 lpg tüketimi olur.
    Sıraladığınız olumsuzlukları yaşamazsınız yaşamanız durumunda çözüm garantisi verebiliyoruz. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için ilgili link deki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize saygılar http://www.brcnerede.com

BU HAFTA İÇİ ARACIMA LPG UYGULAMASI YAPTIRACAĞIM. KULLANDIKÇA YORUMLARIMI BURAYA YAZACAĞIM.

08/12/2011 TARİHİNDE ARACIMA BRC MY-11 TAKILDI. ARACIM SABAH 2-3 DERECE DIŞ SICAKLIKTA 4 DK. ROLANTİDE ÇALIŞARAK LPG YE GEÇTİ. PERFORMANS OLARAK HİSSEDİLİR BİR KAYIP YOK. 7,2 LT BENZİN TÜKETİMİ YAPIĞIM 80 KM LİK VİRAJLI VE RAMPASI BOL OLAN YOLLARDA 9,1 LT LPG TÜKETİMİM OLDU. NORMAL Mİ BİLEMİYORUM. BENZİNDE 30 LİRALIK YERİ LPG DE 21 LİRAYLA GİTMİŞ OLDUM.ŞEHİRLER ARASI YOLCULUKLARDA BU DAHA DA DÜŞECEKTİR DİYE TAHMİN EDİYORUM. ARACIMLA KİLOMETRE YAPTIKÇA OLUMLU VE OLUMSUZ TECRÜBELERİMİ YAZMAYA ÇALIŞACAĞIM.

225 km duble yol (100-110 km hızla) ve 30 km şehir içi kullanım ortalaması 19,5 lt lpg tüketimim oldu. Bu da 100 km de yaklaşık 7,7 lt lpg tüketimi demektir.

+ Konu Cevaplama Paneli