+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: otomatik vitesler sorunlumu

bende 1.6 polo var 2 hafta once omvl marka sirali taktirdim.fakat araba lpg de stop ediyor.birkac kez bilgisayarda ayar yaptilar fakat nafile,benzinde yapmiyor,ne yapmam gerekiyor lutfen yardim edin.arabanin servisine goturdum sorun yok dediler,gazdan kaynaklaniyordur dediler.

ben lpg ile bir sorun oldugunu zannetmiyorum cunku arkadasimda 2000 model hyundai sonata var 2,5 v6 motor otomatik vites brc sequent 56 takili hic bir sorun yok

parani geri al.brc taktir.polo hb mi clasic mi?

ince ayarla duzelebilir omvl kotu marka degil ama montaj hatasi ise onu bilemem

MERHABA arkadaslar bende yeni BMW 520i 1993 aldim .Yeni BRC LPG sirali takilmis olarak aldim.Sabahlari zor calisiyor 7-8 saniye marsla ve diger gun iceriside ayni nedenini bulamadim aydinlatirsaniz sevinirim

Alinti:
    MERHABA arkadaslar bende yeni BMW 520i 1993 aldim .Yeni BRC LPG sirali takilmis olarak aldim.Sabahlari zor calisiyor 7-8 saniye marsla ve diger gun iceriside ayni nedenini bulamadim aydinlatirsaniz sevinirim 
    forumda soguk motoru calistirma problemi diye bir sabit konu var istersen orayi bir incele

mrb. murat berkan sistemin montajini yapan arkadaslarla  bu konuyu cozmeye calisin...yapamiyorsa sizi azaat etsin, sistemi soksun ve sizde BRC ailesine katilin, TURKIYEDE en yaygin servis agi ve en iyi egitim almis bir urun varken daha fazla uzdurtmeyin kendinizi. Gordugunuz gibi en ufakbir sorun varsa bile el birligi ile en kisa zamanda cozum buluyorsunuz...Tuketici daha ne isterki ?

benim arabaya bide abimin otomatik opele faruk abi takti seq 24.canavar gibi masallah..memnunuz ailecek brc den.

pLpG den kaynaklanmiyordur diye dusunuyorum cunku LPG den dolayi stop etmez diye dusunuyorum otomatik viteslerdede sorun olmaz diye dusunuyorum

MERHABA arkadaslar bende yeni BMW 520i 1993 aldim .Yeni BRC LPG sirali takilmis olarak aldim.Sabahlari zor calisiyor 7-8 saniye marsla ve diger gun iceriside ayni nedenini bulamadim aydinlatirsaniz sevinirim Aracinizda ne tip bir sistem takili? Mikserli mi? sirai sistem mi var?
    Markasi nedir?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler