+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ruhsat islemleri

gecen bi formda okudum ama net bisey degil arkadasin biri internette okumus artik lpg nin ruhsata isletilmesine gerek yokmus gibi bir yazi gondermis boyle bisey varmi
    binim dusuncemi sorarsaniz cok gereksiz bir islem sadece evrak kalabaligi projesi ve ft. olduktan sonra sorun yok zaten mesele ruhsata isletilmesinde degil sorun - sorun proje olmayisi vs.
    sizin bu konuda girismleriniz varmi ben sahsen vatandas olarak sizden bu konuda olabilecek girisimlerinizi destekliyorum
    yapilan islemde zaten proje ucreti kdv gibi vergiler mevcut ayriyetten muayene cok gereksiz 100 ytl bosuna masraf Makina Muh. Odasini onayi yeter bence
    saygilar sunar fiyatlarin dusmesini dilerim (ki sizde bir musteri daha kazanin)

Arac Imal Tadil Montaj Yonetmeligi, yapilan yakit tadilat sistemlerini aracin trafik kayitlarina islenmesini zorunlu tutuyor.
    LPG donusumu yapan vatandas elinde onlarca evrak oradan oraya kosturuyor. Sanki butun duzenlemeler vatandasa eziyet etmek icin yapilmis. 
    Bu burokrasiden kurtulmak icin tescil islemlerinin kaldirilmasini, onun yerine Makina Muhendisleri Odasinin Gaz Sizdirmazlik Kontrollari sonrasinda verdigi LPG ruhsatinin yeterli sayilmasini  ilgili mercilere yazdik, takipcisi olacagiz.
    Sizlerinde katkilarini bekliyoruz.

28.05.2005 tarihli rapor...>>>>

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler